Samsung Galaxy S20 Plus İncelemesi Samsung Galaxy S20 Plus İncelemesi

Samsung Galaxy S20 Plus İncelemesi

HaberİncelemelerMobilTelefonVideo 25 Mayıs 2020 12:11 Berat Berkan Topal

Amiral gemisi denince eskiden her marka için yalnızca tek bir model gelirdi akıllara. Sonra bir Plus mevzusu başladı, ardından da Pro Plus, Ultra veya... Samsung Galaxy S20 Plus İncelemesi

Amiral gemisi denince eskiden her marka için yalnızca tek bir model gelirdi akıllara. Sonra bir Plus mevzusu başladı, ardından da Pro Plus, Ultra veya Max gibi Amiral gemisinin de amiral gemisi kıvamında modellerle karşılaşmaya başladık.

Bugün geldiğimiz noktada amiral gemisi modellerin bir üçleme olması son derece popüler. Tabii bu popülaritenin Android dünyasında ki flama taşıyıcısı Samsung’tan başkası da olamazdı. Bu minvalde geçen yıl da üçlü amiral gemisi seçeneği ile karşımıza çıkan Samsung bu yıl da bu geleneği devam ettirdi ve bu üçlünün içerisinde, ekonomik bir model olarak konumlandırılan S10e yerini; direkt olarak Samsung S20 modeline bıraktı. Bu yıl ki üçlemede geçen yıl olduğu gibi ekonomik bir model yer almıyor.

Direkt olarak S20 modeli ve onun üstüne bir şeyler ekleyen üst modeller söz konusu. Samsung S20 ve S20+ her açıdan bire-bir aynı iken, plus modelinin boyutu daha büyük dolayısı ile de pil kapasitesi 500 miliamper daha fazla.

Samsung S20+ ile Ultra modeli arasında ise, yine bir boyut farkı söz konusu ve aynı şekilde pil artışı da beraberinde geliyor. Ancak Ultra; sansasyon yaratan 108Mp ana kameralı çok daha ütopik bir arka kameraya ve yine plus ve düz modelde ki gibi 10MP yerine 40mp sensörlü çok daha iddialı bir ön kamera ile birlikte geliyor. Bunun dışında diğer tüm teknik özellikler Plus ile aynı diyebiliriz.

Bu videoda bizim konuğumuz bu üçlünün tam ortasına yerleşen Plus modeli olacak.

Samsung Galaxy M31 İncelememiz İçin Tıklayın

FRAGTİST DEĞERLENDİRME

/ 10Berat Berkan Topal

Midtown Madness ve Red Alert 2 ile başlayan bilgisayar macerasına heyecanından hiç bir şey kaybetmeden devam eden bir "teknoloji gurmesi".