Samsung Galaxy S21 Serisi Akıllı Telefonlar Türkiye’de Satışa Çıktı Samsung Galaxy S21 Serisi Akıllı Telefonlar Türkiye’de Satışa Çıktı
(Haber Bülteni)  Samsung Electronics’in, en son amiral gemisi Galaxy S21 Serisi’nin öne çıkan üyeleri Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S21+ 5G ve Galaxy S21... Samsung Galaxy S21 Serisi Akıllı Telefonlar Türkiye’de Satışa Çıktı

(Haber Bülteni) 

Samsung Electronics’in, en son amiral gemisi Galaxy S21 Serisi’nin öne çıkan üyeleri Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S21+ 5G ve Galaxy S21 5G resmen satışa sunuldu. Kullanıcılar, 12 – 28 Şubat tarihleri arasında Samsung mağazalarından veya Samsung Online Mağaza’dan (shop.samsung.com/tr)  “Eskiyi Getir, Yeniyi Götür” kampanyasından faydalanarak yeni Galaxy S21 Serisi akıllı telefonlara daha uygun fiyatlarla da sahip olabilecek.

Galaxy S21 Ultra, 6,8 inçlik Dinamik AMOLED 2X ekranıyla Galaxy S21 ailesinin en büyük üyesi. Bu ekran aynı zamanda Samsung’un şimdiye kadar ürettiği ekranların en akıllısı olarak tanıtılıyor. Galaxy S21 Ultra’yı kullanırken, hem 120Hz’lik yenileme hızının akıcılığına hem de WQHD+ ekrana aynı anda sahip olabiliyorsunuz.

Samsung, Galaxy S Serisi cihazlar için bir ilki gerçekleştirerek, çok sevilen S Pen deneyimini de Wacom teknolojisiyle Galaxy S21 Ultra’ya getiriyor. Çizim yapmaktan not almaya, fotoğraf düzenlemekten belge imzalamaya kadar uzanan bir dizi özelliği S Pen ile yapabilirsiniz. Üstelik mevcut cihazınızda kullandığınız bir S Pen’iniz var ise yeni bir tane almanız gerekmiyor. Çünkü Galaxy Note ya da Galaxy Tab cihazlarında kullanılan S Pen’i Galaxy S21 Ultra ile de uyumlu.

 

 
Kamera Teknolojisi

 Galaxy S21 5G, kompakt 6,2 inç ekranı ve hafif tasarımıyla öne çıkıyor. Galaxy S21+ 5G de daha geniş 6,7 inç ekranı ve daha büyük pil kapasitesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Galaxy S21 Serisi’nde yer alan geliştirilmiş 8K Videodan Fotoğraf özelliği, 8K videolarınızdan kristal berraklığında kareler yakalamanızı sağlıyor. Bu sayede kaydet tuşuna her bastığınızda, hem hareketin kendisini hem de hareketli kareleri yakalamanız mümkün. 60 fps Süper Dengeli video özelliği sayesinde hareket halinde de olsanız, çektiğiniz görüntüler son derece temiz görünüyor. Yeni Yönetmen Bakışı özelliği, en güzel hikâyeleriniz için çekiminizi önceden görmenize, geçişler yapmanıza ve en iyi kareleri seçebilmenize olanak veriyor. Vlogger Kadrajı’yla gerçek zamanlı tepkileri yakalamak için ön ve arka kameralarınızla aynı anda video çekebiliyor, Canlı Küçük Resimler özelliğiyle ön izleme yaparak açıyı değiştirebiliyor, yakın plan veya geniş çekim arasında geçişleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Tek Tuşla Çoklu Çekim özelliği, tek dokunuşla çeşitli fotoğraf ve video formatlarını çekebilmenizi sağlıyor. Profesyonel tarzı yansıtan Highlight Video ve Dinamik Ağır Çekim gibi yeni video ayarlarıyla bu özellik daha da geliştirilmiş.

 

Galaxy S21 Serisi Akıllı Telefonların tavsiye edilen satış fiyatları KDV dâhil şu şekilde:

Galaxy S21 Ultra 5G (Phantom Black ve Phantom Silver renk seçenekleri ile):

12GB RAM + 256GB modeli 16.499 TL

12GB RAM + 128GB modeli 15.999 TL. 

 

Galaxy S21+ 5G (Phantom Violet, Phantom Silver ve Phantom Black renk seçenekleri ile)

8GB RAM + 256GB modeli 13.499TL

8GB RAM + 128GB modeli 12.999 TL

 

Galaxy S21 5G (Phantom Violet, Phantom Gray, Phantom Pink, Phantom White renk seçenekleri ile)

8GB RAM + 128GB modeli 9.999 TL.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.