Kategoriler

Samsung Galaxy Tab4 Serisi Geliyor

Samsung Electronics, her yaştan kullanıcıya hitap eden yeni nesil Galaxy Tab4 serisini tanıttı.

Multimedya uygulamaları ve günlük kullanım için uygun Galaxy Tab serisi, yeni edisyonu ile karşımızda. 10.1 inç, 8.0 inç ve 7.0 inç’li üç farklı ekran boyutunda olacak seride 16:10 oranlı WXGA ekran kullanılıyor. İnce ve hafif ürünlerden oluşan Galaxy Tab4 tabletler, siyah ve bayaz renklerde piyasaya çıkacak.

Samsung Galaxy Tab4 8.0

Galaxy Tab4 serisi ürünlerde dikkat çeken yazılım özellikleri var, mesela ‘çoklu pencere’ ile kullanıcılar uygulamalar ve pencereler arasında rahatça geçiş yapabiliyor ve içerikleri kolaylıkla sürükleyip bırakabiliyorlar. ‘Group Play’ özelliği ile arkadaşlarınız ile gerçek zamanlı olarak müzik dinleyebilir, video izleyebilirsiniz. ‘Samsung Link’ ile her türlü akıllı cihaz birbirine bağlı çalışabilecek. Ve ‘WatchON’ özelliği ile TV ve filminizi istediğiniz yerde, farklı bir cihazınızda izlemeye devam etmek mümkün.

Samsung Galaxy Tab4 7.0

Galaxy Tab4 tabletlerde 4 çekirdekli 1.2 GHz işlemci, Android 4.4 Kitkat işletim sistemi, 3 megapiksel kamera, 1280×800 çözünürlükte ekran, 1,5 GB bellek ve 16 GB depolama alanı bulunuyor. MicroSD desteği ile videolarınız için 64 GB kapasiteye kadar ek yer kazanmak mümkün. Bu ortak özellikler ve farklı ekran boyları haricinde, 7.0 inç’lik modelin tek farkı dosya depolama için 8 GB hafıza bulunması.

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Haber