SanDisk Hızlı Yüksek Kapasiteli USB Flaş Sürücüsünü Duyurdu SanDisk Hızlı Yüksek Kapasiteli USB Flaş Sürücüsünü Duyurdu
Yeni SanDisk Extreme PRO USB 3.1 Katı Hal Flaş Sürücü, taşınabilir alüminyum bir metal çerçeve içerisinde SSD performansı sunuyor SanDisk Hızlı Yüksek Kapasiteli USB Flaş Sürücüsünü Duyurdu

Yeni SanDisk Extreme PRO USB 3.1 Katı Hal Flaş Sürücü, taşınabilir alüminyum bir metal çerçeve içerisinde SSD performansı sunuyor.

USB depolama kategorisinde oyunu değiştiren bu sürücü, 420MB/s’ye varan okuma hızına ve 380MB/s’ye varan yazma hızına çıkabiliyor. Bu benzersiz hız sayesinde, bir 4K filmin tamamını 15 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde hızla transfer edebiliyorsunuz. USB 3.1 arayüzü sayesinde kullanıcılar kablo endişesi duymadan hareket halinde iken de dosyalarına hızlı bir şekilde ulaşabiliyor ve transfer edebiliyor. Sağlam alüminyum metal çerçevesi sayesinde sofistike bir tasarıma da sahip olan sürücü içeriye çekilebilen bağlantısı ile tam bir sitil ve güvenilirlik sunuyor.
 
256GB’ye varan kapasiteye sahip Extreme PRO Katı Hal Flaş Sürücü, kullanıcılara büyük dosyaları için oldukça fazla alan sunuyor. Ek dosya korumasına da sahip olan sürücüde, 128-bit dosya şifreleme ve şifre koruma sunan SanDisk SecureAccess yazılımı bulunuyor.3 Sürücü ayrıca sınırlı ömür boyu garanti ile geliyor.4
 
Yeni 256GB Extreme PRO USB 3.1 Katı Hal Flaş Sürücü, Amazon.com ve Best Buy üzerinden 2017 yılının Ocak ayının sonlarında satışa sunulacak. Ürünün tavsiye edilen satış fiyatı ise 179,99 dolar.

Space Pirate Trainer – Fragtist Ofis VR Challenge – Bölüm 1Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.