Kategoriler

SanDisk; iPhone ve iPad için Yeni Flaş Sürücüsünü Satışa Sundu

SanDisk, 128GB ek kapasitesi ile kullanıcıların iPhone ve iPad’lerinde daha fazla yer açan mobil depolama cihazı iXpand Flash Drive’ı piyasaya sürdü.

SanDisk, 128GB ek kapasitesi ile kullanıcıların iPhone ve iPad’lerinde daha fazla yer açan mobil depolama cihazı iXpand Flash Drive’ı piyasaya sürdü.

iPhone ve iPad’a bir depolama arkadaşı olması için yeniden geliştirilen iXpand Flash Drive esnek bir Lightning bağlantısına ek olarak şimdi USB 3.0 bağlantısı ile de kullanıcıların fotoğraf ve videolarını iPhone, iPad, Mac ve PC’leri arasında transfer yapmasını mümkün kılıyor. iXpand Flash Drive ayrıca kamera klasörü ve rehber içeriklerini otomatik olarak yedekleyebilir ve yaygın olarak kullanılan video formatlarını doğrudan sürücü üzerinden oynatabiliyor.

Cihaz ile birlikte gelen iXpand Drive uygulaması ise birçok yeni özellik ile daha geliştirilmiş kullanıcı deneyimi sunuyor. Uygulama ile kullanıcılar çektikleri video ve fotoğrafları, iPhone ve iPad’leri yerine doğrudan sürücü üzerinde kaydederek anında telefonlarında daha fazla alan kazanıyor.

Yeni nesil iXpand Flash Drive için geliştirilen iXpand Drive uygulaması App Store üzerinden iPhone ve iPad’lere yüklenebiliyor. iXpand Flash Drive, iPhone veya iPad cihazlara bağlandığı an uygulama açılarak kullanıcıların anında depolama alanlarını genişletmelerini, içeriklerine ulaşmalarını ve bu içerikleri kolaylıkla yönetmelerini sağlıyor.

iXpand Flash Drive, Amerika Birleşik Devletleri’nde bir yıl sınırlı garanti ile satılır. 16GB, 32GB, 64GB ve 128GB kapasitelerinde mevcut olup bu kapasiteler için tavsiye edilen satış fiyatları sırasıyla 49,99, 69,99, 89,99 ve 129,99 dolardır. Sürücünün uyumlu olduğu cihazlar; iOS 8,2 veya daha üst bir versiyonla çalışan iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPad Pro (12,9-inch), iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini ve iPod touch (5. nesil). iXpand Flash Drive şu an BestBuy.com, Amazon ve SanDisk.com siteleri üzerinden satışta.

-Basın bülteni

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber