XPG Ürünlerine olan Aşkını İlan Edenler Kazanıyor XPG Ürünlerine olan Aşkını İlan Edenler Kazanıyor
(Haber Bülteni) XPG, Sevgililer Günü yaklaşırken oyuncular için bir indirim kampanyası ve yarışma başlattı. 10 Şubat’ta başlayan yarışma 10 Mart 2021’e kadar devam edecek.... XPG Ürünlerine olan Aşkını İlan Edenler Kazanıyor

(Haber Bülteni)

XPG, Sevgililer Günü yaklaşırken oyuncular için bir indirim kampanyası ve yarışma başlattı. 10 Şubat’ta başlayan yarışma 10 Mart 2021’e kadar devam edecek.

XPG Pazarlama Direktörü Evelyn Liu markanın kampanyası hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle ifade etti, “Sevgililer Günü’nün ruhu çerçevesinde biz de dünyanın her yanındaki kullanıcılarımıza sevgilerini ve desteklerini bizden esirgemedikleri için teşekkür etmek istedik. Düzenlediğimiz yarışmayla da XPG’ye olan sevgilerini sosyal medyadan gösteren kullanıcılarımız şahane ödüller kazanma şansını elde edecekler.” 

Aralarında Apple iPhone 12 Pro, XPG GAMMIX S50 Lite SSD, XPG SPECTRIX D50 DDR4 RAM, XPG SUMMONER oyuncu klavyesi, XPG PRIMER oyuncu faresi, XPG PRECOG oyuncu kulaklığı, ADATA SC680 ve ADATA SE770G taşınabilir SSD ile ADATA HD770G taşınabilir hard diskin olduğu pek çok ödül yarışma kapsamında oyunseverlerin olacak.

Yarışmaya katılmak için yapılması gerekenler:
  1. XPG’yi Instagram’da takip etmek
  2. XPG ürünüyle çekilmiş yaratıcı bir fotoğraf çekip #LoveXPG ve #XPG etiketleriyle Instagram’da paylaşmak
  3. Paylaşımın bağlantısını iletişim bilgileriyle birlikte https://event.adata.com/lovewithXPG/tr/adresindeki ‘Fall in Love with XPG’ kampanya sitesindeki formu doldurarak göndermek

Katılımcılar arasından rastgele seçilecek kazananlar 31 Mart 2021 tarihinde kampanya sitesinden duyurulacak. Kampanyaya Türkiye’den ve AB üyesi ülkelerden katılmak mümkün. 

XPG bu etkinlikle birlikte bir de indirim kampanyası başlatıyor. Bu indirim kampanyasıyla da seçili ürünlerde %35’e varan indirim avantajları sunuluyor.

S50 Lite Gen4 SSD İkili alımda %35 indirim http://bit.ly/s50lite
XPG Summoner Klavye %35 İndirim http://bit.ly/summonerx
Invader Oyuncu Kasası %6 İndirim http://bit.ly/invaderx

 

İndirimli tüm ürünleri görmek ve kampanya koşullarını öğrenmek için event.adata.com/lovewithXPG/tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.