Sevgililer Gününü HUAWEI ile Kutlayın Sevgililer Gününü HUAWEI ile Kutlayın
(Haber Bülteni) HUAWEI, Sevgililer Günü’ne özel 1-14 Şubat tarihleri arasında HUAWEI FreeBuds Pro, FreeBuds 3i, FreeBuds 3, WATCH Fit, WATCH GT 2 Pro ve... Sevgililer Gününü HUAWEI ile Kutlayın

(Haber Bülteni)

HUAWEI, Sevgililer Günü’ne özel 1-14 Şubat tarihleri arasında HUAWEI FreeBuds Pro, FreeBuds 3i, FreeBuds 3, WATCH Fit, WATCH GT 2 Pro ve HUAWEI WATCH GT 2 ürünlerinden aynı ya da farklı iki adet ve üzeri alan herkes için yüzde 10’a varan indirimler sunuyor.

 HUAWEI WATCH Serisi

HUAWEI WATCH GT 2 Pro, gün boyunca zihinsel durumunuzu ve enerji seviyenizi iyileştirmek için 2 haftalık pil ömrü ve uyku kalitesi, stres seviyesi ve kan oksijen doygunluk seviyesi de dahil olmak üzere gelişmiş spor ve sağlık izleme özelliklerine sahip bir akıllı saat. Akıllı saat, tüketicilere ekrandaki temaları çeşitli renkli saat yüzleriyle günlük görünüme uyacak şekilde kişiselleştirme olanağı sunuyor. WATCH Face Store’daki resmi ve bol miktardaki çarpıcı saat yüzlerine ek olarak HUAWEI, Sevgililer Günü’ne özel aşk teması da hazırlamış.

HUAWEI’nin en gelişmiş akıllı saati WATCH GT 2 Pro, Siyah ve Küllü Kahve renk seçenekleriyle 2.299 TL son kullanıcı satış fiyatı ile HUAWEI Online Mağaza üzerinden sunuluyor. Tüketiciler ayrıca vade farksız 4 taksit imkanından da yararlanabiliyor.

https://shop.HUAWEI.com/tr/product/HUAWEI-WATCH-gt2-pro/

 

HUAWEI’nin SpO2 ölçüm yapabilen akıllı saatlerinden WATCH GT 2, siyah (46mm), kahve deri (46mm), haki deri (42mm) renk seçenekleri 1.399 TL ve pembe altın (42mm) renk seçeneği ise 1.499 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile HUAWEI Online Mağaza’da satın alınabilir.

https://shop.HUAWEI.com/tr/product/HUAWEI-WATCH-gt2/

 

Spor ve modern tarz odaklı HUAWEI WATCH Fit ise Grafit Siyahı, Pembe Altın, Mint Yeşili ve Turuncu renk seçenekleri ile Sevgililer Günü’nde capcanlı bir hediye alternatif oluyor. 799 TL’lik tavsiye edilen son kullanıcı fiyatının yanı sıra vade farksız 4 taksitte ödeme seçeneği de sunuluyor.

https://shop.HUAWEI.com/tr/product/HUAWEI-WATCH-fit/

 
HUAWEI FreeBuds Kulaklıklar 

Her kulaklığa akıllıca yerleştirilmiş bas tüpü, sesi daha yüksek, daha güçlü, daha sıkı ve daha etkili bir şekilde sunuyor. HUAWEI FreeBuds Pro Intelligent Dynamic ANC, ortam seslerini akıllı bir şekilde tanıyor ve daha uygun bir işitme deneyimi için gürültü giderme modunu buna göre değiştiriyor.

HUAWEI FreeBuds Pro, hızlıca kaydırarak, basarak veya sıkıştırarak eller serbest kontrolüne olanak tanır, sesi açıp kapatabilir, aramaları yanıtlayabilir veya müziğinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

Seramik Beyazı, Karbon Siyahı ve Gümüş Orman renklerine sahip  tam kablosuz kulaklıklar, 1.399 TL son kullanıcı fiyatına sahip. Ayrıca vade farksız dört taksitle kullanıcılara sunuluyor.

https://shop.HUAWEI.com/tr/product/HUAWEI-freebuds-pro/

Özellikle kırmızı rengiyle tam bir Sevgililer Günü hediyesi adayı olan HUAWEI FreeBuds 3, Siyah ve Beyaz renk seçeneklerine de sahip. 1.199 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ve 4 ay vade farksız taksit imkanı ile sunulan FreeBuds 3 ile birlikte HUAWEI CM510 mini hoparlör sadece 1 TL farkla satın alınabiliyor.

https://shop.HUAWEI.com/tr/product/HUAWEI-freebuds-3/

 

Karbon Siyahı ve Seramik Beyazı şık renk seçeneklerine sahip ve kulağı tamamen kapatan FreeBuds 3i tam kablosuz kulaklıklar, 699 TL fiyatı ve vade farksız 4 taksit avantajıyla müzik meraklılarıyla buluşuyor. Ayrıca tüketiciler, sadece 1 TL fark vererek HUAWEI Band 3e akıllık spor bilekliğe de sahip olabiliyorlar.

https://shop.HUAWEI.com/tr/product/HUAWEI-freebuds-3i/

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.