Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact Avea’da Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact Avea’da
Avea, Sony Xperia Z3 ve Sony Xperia Z3 Compact’ı 36 aya varan taksit seçenekleriyle çok yakında Avea İletişim Merkezleri’nde teknoloji tutkunlarıyla buluşturuyor. Dünyanın ilk... Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact Avea’da

Avea, Sony Xperia Z3 ve Sony Xperia Z3 Compact’ı 36 aya varan taksit seçenekleriyle çok yakında Avea İletişim Merkezleri’nde teknoloji tutkunlarıyla buluşturuyor.

Dünyanın ilk ve tek PS4 Remote Play (PS4 uzaktan oynama) özelliğine sahip olan yeni Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact, yeni akıllı sosyal kamera uygulamaları, en yüksek suya ve toza dayanıklılık seviyesi olan IP 65/68 sertifikaları ve 2 gün süren uzun pil ömrü ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact, keskin ve canlı bir görüntüleme deneyimi için en geniş doğal renk paletini sunuyor. Xperia Z3, 5,2 inç Full HD ekranıyla, Xperia Z3 Compact ise, 4,6 inç ekranıyla X-Reality ve sezgisel kontrast özelliklerini de barındırıyor. Xperia Z3, 7.3 mm süper ince alüminyum çerçevesi, dayanıklı panelleri ve 5,2 inç ekranı ile dikkat çekiyor.

Sadece 152 gr ağırlığında olan ve simetrik tasarımıyla ele tam uyum sağlayan Xperia Z3 beyaz, siyah ve yeni “bakır renk” seçeneğiyle tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Kompakt boyutlarda bir telefon deneyimi tercih edenler için tasarlanan 4,6 inç ekranlı yeni Xperia Z3 Compact’ın yuvarlak çerçevesi ve dayanıklı telefon panelleri, şıklık ve premium özellikleri bir arada sunuyor. 129 gr ağırlığı ve 8.6 mm kalınlığı ile tek elle rahatça kullanılabilen Xperia Z3 Compact, beyaz ve siyah renk seçenekleriyle satışa sunuluyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.