Sony Yeni 4K Projektörü’nü Görücüye Çıkarıyor Sony Yeni 4K Projektörü’nü Görücüye Çıkarıyor
Sony, 4K Ultra Kısa Yansıtma Açılı Projektör ile kullanımı kolay güzel bir formatta yüksek teknoloji performansını ve zarif tasarımı bir araya getiriyor. Bir duvarın... Sony Yeni 4K Projektörü’nü Görücüye Çıkarıyor

Sony, 4K Ultra Kısa Yansıtma Açılı Projektör ile kullanımı kolay güzel bir formatta yüksek teknoloji performansını ve zarif tasarımı bir araya getiriyor.

Bir duvarın ayağına yerleştirildiğinde projektör, 4K Ultra Yüksek Çözünürlüğe sahip (Full HD netliğinin dört katı) 147 inçlik bir görüntü yansıtabiliyor; böylece filmlerin ve spor etkinliklerinin büyük ölçekte görünmesini sağlıyor. Yakın zamanda Red Dot Ödülü (Ürün Tasarımı 2015, En İyilerin En İyisi) ve 2015 iF tasarım ödülü kazanmış olan projektör, kullanılmayan alanı duvar boyutunda bir palete çevirerek yaşam alanlarını gelişen ortamlara dönüştürüyor.

Kurması ve çalıştırması kolay olan projektör; duvar ayağından yansıtma özelliğiyle, kurulum konstrüksiyonu gerektirmiyor.

Hem 4K SXRD lazer ışık kaynağı teknolojisi tabanlı tam özelleştirme hem de ultra kısa yansıtma açısı teknolojisi arayan tüketiciler için kompakt VPL-GTZ1 projektör de mevcut. 4K Ultra Kısa Yansıtma Açılı projektör, 15-19 Nisan 2015 tarihlerinde Milano Tasarım Haftası boyunca The Cinema by Tom Dixon’da sergilenecek.

Fragtist-4K-Ultra-Kısa-Yansıtma-Açılı-projektör1Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.