SÖYLENTİ: Mortal Kombat X Predator DLC SÖYLENTİ: Mortal Kombat X Predator DLC
Dövüş oyunlarına farklı bir boyut kazandıran ve yılların deviremediği oyunumuz Mortal Kombat X, söylentilere göre Predator ile bir araya gelecek. Unreal Engine 3 teknolojisini... SÖYLENTİ: Mortal Kombat X Predator DLC

Dövüş oyunlarına farklı bir boyut kazandıran ve yılların deviremediği oyunumuz Mortal Kombat X, söylentilere göre Predator ile bir araya gelecek.

Unreal Engine 3 teknolojisini gözler önüne serecek olan Mortal Kombat X, yepyeni mekanikleriyle PS3, PS4, PC, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında piyasaya çıkacak. Oyun, 14 Nisan tarihinde bizlerle olacak.

DLC konusunda birçok oyun ve oyuncunun ne kadar hassas olduğunu biliyoruz. Mortal Kombat X’in de indirilebilir içeriklerden nasibini alacağı gün gibi ortada. Ancak bu sefer sadece söylenti olduğu iddia edilen bir Predator DLC’si ile baş başayız. VideoGamer.com’un verdiği bilgiye göre Mortal Kombat X Predator, Haziran ayında piyasaya çıkacak. Filmden tanıdığımız Colonel Al Dillon karakterine, bu DLC ile kavuşacağız.

Ed Boon, aşağıdaki görseli retweet ederek Mortal Kombat X hakkındaki her türlü sürprize hazırlıklı olmamız gerektiğini tekrar hatırlattı. Tabii dikkat ederseniz, tweet’in tarihi geçtiğimiz yıla ait. Bunun yanında Warner Bros VideoGamer.com ile iletişime geçerek, söylentiye yorum yapmayı red etti. Yine de gelecekte böyle tatlı bir içeriğe kimse hayır demez. Şimdilik beklemedeyiz. Bakalım Mortal Kombat X, oyun dünyası için neler planlıyor.

Fragtist MKXCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.