Space Hulk: Deathwing Konsollara Enhanced Edition Olarak Geliyor Space Hulk: Deathwing Konsollara Enhanced Edition Olarak Geliyor
Aralık ayında PC için çıkışını gerçekleştiren Space Hulk: Deathwing, Enhanced Edition sürümüyle konsollara da gelecek. Space Hulk: Deathwing Konsollara Enhanced Edition Olarak Geliyor

Aralık ayında PC için çıkışını gerçekleştiren Space Hulk: Deathwing, Enhanced Edition sürümüyle konsollara da gelecek.

Warhammer 40K evreninde geçen bir FPS oyunu olan Space Hulk: Deathwing, Aralık ayında PC platformuna geldiğinde işin doğrusu çok da olumlu yorumlar almamıştı. Ancak geliştirici Streum On Studios yılmamış olacak ki oyunu Enhanced Edition adıyla PlayStation 4 ve Xbox One’a da geliştirdiklerini açıkladılar.

2017’nin son çeyreğinde çıkacağı açıklanan oyunda yepyeni içerikler bulunacak ki bu içerikler daha sonra oyunun PC sürümüne ücretsiz bir güncelleme ile de eklenecek.

Öte yandan oyunun PC sürümü için de bugün bir güncelleme yayımlandı. Güncelleme ile oyuna Special Missions denilen özel görevler eklendi. Bu görevler şimdilik yalnızca Chapter 1’e eklenmiş durumda ancak sonradan diğer chapter’lar da yeni görevlerden nasibini alacak. Special Missions ile başlattığınız bir bölümde görevler rastgele sırada gelip oyunculara yeni deneyimler yaşatacak.

Ayrıca ilerleyen süreçte oyunun multiplayer kısmı için de birçok yeni özelliğin ekleneceği söylendi.

The Division Bu Haftasonu Ücretsiz Oynanabilir