Space Hulk: Deathwing Oynanış Videosu Yayınlandı Space Hulk: Deathwing Oynanış Videosu Yayınlandı
Karanlık koridorlarda köşe kapmaya hazır mısınız? Warhammer 40k dünyasında geçecek olan oyunda bir space hulk'ı keşfedeceğiz. Space Hulk: Deathwing Oynanış Videosu Yayınlandı

Karanlık koridorlarda köşe kapmaya hazır mısınız?

Warhammer 40k dünyasında geçecek olan oyunda bir space hulk’ı keşfedeceğiz. Bir librarian’ı canlandıracağımız oyunda, toplam 4 kişilik ekibin üyesi olacağız. Yapay zeka ya da arkadaşlarımız ile beraber oynayabileceğiz oyunda ise en ilgi çekici kısım, Terminator zırhı giyiyor olmamız. Bir Space Marine’in giyebileceği en iyi zırh, bakalım oyunda bizi düşmanlarımızdan ne kadar koruyabilecek.

Dark Angels’ın Deathwing  adındaki birinci bölüğünden (First Company) oluşan ekibimiz space hulk keşfi yaparken bir yandan tyranid sürülerini yok edecekler. Oyun birincil görüş (FPS) bakış açısı ile oynanacak. Oyun içinde aldığımız hasara göre bazı silah sistemleri bozulabilecek.

Bu yılın sonunda çıkması beklenen oyun PC, Playstation 4 ve Xbox One platformlarına gelecek. Daha detaylı bilgi almak isteyenler oyunun sitesine göz atabilirler. Oyunu merak edenleri ise video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.