Space Hulk: Deathwing’in Son Fragmanı Yayımlandı Space Hulk: Deathwing’in Son Fragmanı Yayımlandı
Publisher Focus Home Interactive, Warhammer 40.000 evreninin yeni ismi Space Hulk: Deathwing için son fragmanını yayımladı. SteriumOn Studio tarafından Unreal Engine 4 teknolojisiyle geliştirilen... Space Hulk: Deathwing’in Son Fragmanı Yayımlandı

Publisher Focus Home Interactive, Warhammer 40.000 evreninin yeni ismi Space Hulk: Deathwing için son fragmanını yayımladı.

SteriumOn Studio tarafından Unreal Engine 4 teknolojisiyle geliştirilen Space Hulk: Deathwing, FPS türünde piyasaya çıkacak. Oyun, PC, Xbox One ve PS4 platformlarında görülecek. Sadece FPS değil, rol yapma türüne de odaklanacak olan Space Hulk: Deathwing, devasa silahlarla sülü koca zırhları kontrol etmemizi sağlayacak. Ayrıca oyunda 4 farklı yetenek ağacının da olacağı söylenmekte.

Açıklanan bilgilere göre Space Hulk: Deathwing, bu yıl içerisinde piyasaya çıkacak. Ancak elimizde henüz net bir tarih yok.

İşte oyunun yayımlanan son videosu. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.