Star Trek Online: 12. Sezon – Reckoning Yayımlandı Star Trek Online: 12. Sezon – Reckoning Yayımlandı
Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios, Star Trek Online: 12. Sezon – Reckoning‘i Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında yayınladı. Konsollarda yayınlanan en son... Star Trek Online: 12. Sezon – Reckoning Yayımlandı

Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios, Star Trek Online: 12. Sezon – Reckoning‘i Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında yayınladı.

Konsollarda yayınlanan en son büyük genişleme Agents of Yesterday‘in ardından, Kaptan’ın görevi 12. Sezon – Reckoning ile devam ediyor. Kaptanlar, Alpha Quadrant’ın gözlerden ırak bir gezegeninin yakınlarında Star Trek: The Original Series’deki terk edilmiş bir uzay istasyonunu keşfetti. Araştırmalar sonucunda, bu gezegenin bütün hayat gücünün bir proto-madde bombasıyla silinip süpürüldüğünü öğrendiler. Tüm emareler, suçlunun ışık hızını aşabilen uzay motorları teknolojisine hakim, çok güçlü ve üstün zekalı Tzenkethiler olduğunu göstermekte. Kaptanlar, Lukarilerle ve başını (oyuncu Tony Todd’un seslendirdiği) General Rodek’in çektiği bir Klingon eskort birliğiyle işbirliğine girip Tzenkethi güçlerinin bir dehşetengiz saldırı daha gerçekleştirmesini önlemek zorunda.

12. Sezon – Reckoning‘in görev ayrıntıları, aynı zamanda oyuncu Tony Todd tarafından seslendirilen General Rodek’in oyundaki ilk sahnesini içeren “Of Signs and Portents” adlı yeni özel bölümde ortaya çıkacak. Güncelleme, kaptanların keşfetmeleri için yeni bir şöhret, Ar-Ge Sisteminde kit ve modül oluşturmaya yarayan yeni bir zanaat okulu, yepyeni iki uzay kuyruğu (“Gravity Kills” ve “Tzenkethi Front”) ve İttifak’ın proto-madde silahlarının üretimini ve kullanımını durdurmak için umutsuzca bir çabayla Tzenkethilerin karşısına çıktığı tam teşekküllü bir uzay savaş alanı gibi genişletici bir yığın içeriğin de kilidini açıyor.

Star Trek Online, 13. Sezonu Çok Yakında ÇıkıyorCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.