Star Wars Battlefront Türkiye’de Ön Siparişe Açıldı Star Wars Battlefront Türkiye’de Ön Siparişe Açıldı
Dünya’da milyonlarca oyun severin büyük bir heyecanla beklediği Star Wars Battlefront şimdi Türkiye’de ön siparişe açıldı. Star Wars Battlefront Türkiye’de Ön Siparişe Açıldı

Dünya’da milyonlarca oyun severin büyük bir heyecanla beklediği Star Wars Battlefront şimdi Türkiye’de ön siparişe açıldı.

Aral Game ve prestijli mağazalarda ön siparişe açılan Star Wars Battlefront için ön sipariş verin ve 1 Aralık 2015 günü, New Republic’in Outer Rim’de bulunan uzak bir çöl gezegeninde kritik öneme sahip Imperial direniş noktalarından biriyle karşılaşacağı çok önemli bir an olan Battle of Jakku’yu yaşayacak ilk oyunculardan biri olun. Battle of Endor’daki Rebel zaferinin sonrasında gerçekleşen bu savaşta, oyuncular Jakku gezegeninin Star Wars The Force Awakens’ta gösterilen muazzam büyüklükteki, savaşın izlerini taşıyan manzarasını yaşayacaklar. Star Wars Battlefront için ön sipariş veren oyuncular, bu savaşı herkesten bir hafta önce yaşayabilecekler. Diğer tüm oyuncular ise bu içeriğe 8 Aralık 2015 günü erişebilecekler. Star Wars Battlefront 20 Kasım 2015 tarihinde piyasada olacak.

• Star Wars: The Force Awakens’daki olaylardan önce neler yaşandığını öğrenin.
• Yepyeni Jakku gezegeninde yer alan 2 harita
• Star Wars Battlefront için ön sipariş verenlere 7 gün önce erişim olanağı
• 8 Aralık 2015 günü tüm oyunculara ücretsiz indirme olanağıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.