Star Wars Episode I: Racer Unreal Engine 4 ile Yeniden Yaratıldı! Star Wars Episode I: Racer Unreal Engine 4 ile Yeniden Yaratıldı!
Efsane Star Wars oyunu Star Wars Episode I: Racer, Unreal Engine 4 yardımıyla yeniden yaratıldı. Ayrıntılar haberimizde. Star Wars Episode I: Racer Unreal Engine 4 ile Yeniden Yaratıldı!

Efsane Star Wars oyunu Star Wars Episode I: Racer, Unreal Engine 4 yardımıyla yeniden yaratıldı.

Mod geliştiricisi RobJin’in yeniden yarattığı oyun, demo halinde yayınlanmış durumda. Unreal Engine 4 motorunda pratik yapmak için bu çalışmaya başlayan RobJin, on ayın ardından ortaya tamamlanmış bir demo sürüm çıkarmayı başardı.

Buradan ulaşabileceğiniz demo sürümde bazı optimizasyon ve animasyon sorunları mevcut deniyor ancak yine de oynanabilir durumda.

LucasArts’ın geliştirdiği ve 1999 yılında PC için çıkış yapan Star Wars Episode I: Racer, oyunculara The Phantom Menace filmindeki heyecanlı pod yarışı deneyimini sunuyordu ve bunda da çok başarılıydı. Filme dair birkaç güzel detaydan biri olan bu efsane oyunu yeniden deneyimlemek isteyen nostalji severler bu fırsatı kaçırmasın!

Paradox, Microsoft ile Birlikte Bir Mod Platformu Kurdu