Steam İndirimlerinde Kaybolanlara Oyun Tavsiyeleri Steam İndirimlerinde Kaybolanlara Oyun Tavsiyeleri
Her mevsim olduğu gibi Steam indirimleri yine çılgınlar gibi geldi üzerimize, eh karar vermek de zor. Alın size bir kaç tavsiye! Steam İndirimlerinde Kaybolanlara Oyun Tavsiyeleri

Her yerde Steam indirimleri konuşuluyor. Eh benim de bir kaç tane favorim ve sizlerin kaçırmamasını istediğim oyunlar var. Listedeki oyunların seveni çok olduğu kadar sevmeyeni de çok. Ben özellikle sevdiğim ve tavsiye ettiklerimi listelemeye özen gösterdim. Arada benim ilgimi çekmeyen ama oyun dünyasında hatırı sayılır yeri olan oyunlar da var, yok değil. Listeyi şöylece aşağıya bırakıyorum, alın, aldırın, eğlenmenize bakın.

Tabii ki en sevdiğim oyunların listesinde en üst sıralarda yer alan bir oyun ile başlıyorum 🙂

Dark Souls III Deluxe Edition – %50- 218 TL > 109 TL

Önceki oyunları oynamadıysanız onarı da alın derim. Ancak o kadar vaktim yok derseniz hemen şuradan daha önce hazırlamış olduğum Dark Souls Tarihi isimli kısa yazım DS3 öncesi sizi aydınlatabilir. 

Doom – %50 – 133 TL > 66.50 TL

DooM 🙂 İsterseniz incelemesi hemen şurada!

Rise of the Tomb Raider – %60 – 89 TL > 35.60 TL

Gönlümün sultanı Lara’da çılgın indirimler içerisinde. İsterseniz sadece son oyun olan Rise of the Tomb Raider’ı alın. İsterseniz tam paket olanı alıp tüm oyunlara erişin. Ben mi? Ben tabii ki hepsini almıştım zamanında 😀 İncemesi de şurada!

The Witcher 3: Wild Hunt – GOTY Edition – %50 – 74.99 TL > 37.49 TL

The Witcher 3’ü anlatmaya gerek yok sanıyorum ki. Üstelik tüm DLC’leri ile birlikte. Bu fırsat kaçmaz 🙂 Yine incelemesine buradan erişebilirsiniz.

Rocket Leauge – %40 – 31,00TL > 18,60TL

Rocket League’i bilmeyeniniz yok, arkadaşlar ile birlikte hem eğlenip hem de gülerken yanak ağrısı çekebilirsiniz. Tabii bu eğlenceyi arada karşı takım yaşarken sizin de sinirden çıldıracağınız gerçeğini değiştirmiyor.

Dishonored – %75 – 28.99 TL > 7.24 TL Dishonored 2 – %50 – 114.99 TL > 57.49 TL

Yine fazla söze gerek olmayan bir oyun Dishonored. Hazır üçünü oyun da yoldayken indirimlerden yararlanıp alın, bitirin diyorum. Dishonored 2 incelemesi okumak isterseniz o da burada mevcut.

Arma III – %66 – 99,99TL > 33,33TL

Türünde oldukça başarılı olan ARMA çılgın yüksek fiyatı ile bir çok oyuncunun uzaktan izleyip iç çektiği, mod’ları ile her geçen gün daha da keyifli hale gelen bir FPS oyunu. Ancak gün bugündür dostlar %66 indirim nedir ya? Ben yapıştırdım siz de yapıştırın! Survival modu falan da varmış (Stalker tadında) çok zevkli.

Civilization V Complete – %92 – 266,00TL > 21,88TL

Beni pek sarmıyor olsa da Civ’in oyun dünyasındaki başarısı yadsınamaz. Eğer ilginizi çekiyorsa kaçırmayın derim. Gerçi siz almışsınızdır bile. 🙂

Bioshock: The Collection – %75 – 99,00TL > 24,75TL

Hakkında sayfalar dolusu yazabilirim. Öve, öve bitiremeyebilirim. Şimdiye kadar oynama şansınız olmadıysa ve “abi, çok oynayasım var aslında” diyorsanız bir dakika bile düşünmeyin. Bu indirim kaçmaz!

Cities: Skylines – %75 – 65,99TL > 16,49TL

Civ demişken bir de Cities: Skylines var, sanırım Simcity’den sonra görüp oynayabileceğimiz en keyifli şehir, kur, yönet, mutlu ol sonra uzaylılar gelip içine etsin oyunu. Güzel indirim var ilginiz varsa yapıştırın geçin. İnceleme isteyenler buraya!

Grand Theft Auto V – 50% – 179,00 TL > 89,50 TL

Şahsen büyük hayranı olmasam da kendisi hakkında çok bir şey yazmama gerek yok sanırım 🙂 Ancak inceleme isteyen varsa buradan okuyabilir.

Shadow of the Mordor – GOTY Edition – %80 – 59 TL > 11.80 TL

İndirimde olduğunu görünce tekrar kurup oynamaya başladım. Bir süre sonra kendini tekrar ediyor hissiyatına kapılsanız da gerçekten çok keyifli ve içi dolu bir oyun. Oyun o kadar dolu ki içinde kaybolmak istemiyorum diyorsanız rehberiniz hazır!

Fallout 4 – %50 – 133 TL > 66.50 TL

Fallout’u çok severim, ancak üçüncü oyundan beridir bir şeyler eksik, ilk iki oyun gibi olamadılar benim için. Ancak keyifle oynadığım bir oyun, bir düşünün derim, güzel indirim var. İncelemesini de şöyle bırakıyorum.

Dead Cells – %15 – 26.00 TL > 22,10 TL

2D oyunları seviyorsanız Dead Cells oldukça ilginizi çekecek, hatta başından kalkmadan kendisini oynattıracak. Bu konuda çok netim. İncelemesi hemen burada! Bu senenin en eğlenceli oyunlarından bir tanesi. Ayrıca Indie candır 🙂

Transistor – %85 – 31.00 TL > 4.65 TL

Zaten şimdiye kadar adını duymadıysanız ve acaba indirimde mi diye bakmadıysanız büyük kayıp, ayıp 🙂 Kaçırmayın. İncelemesi yok mu diyenlere gelsin.

Bastion – %80 – 24.00 TL > 4.80 TL

Bastion, istenirse ne kadar güzel bir oyun yapılabileceğini kanıtlayan bir oyun. Transistor’ı yapan güzel insanların ondan önce çıkarttıkları Bastion’ı alın, aldırın, incelemesini okuyun 🙂 

Aslında bu liste uzar gider, ancak şimdilik burada kesiyorum. Tüm harçlığı Steam’e gömmeyin ha! Ya da gömün siz bilirsiniz 🙂 Unutmadan bir hatırlatma da yapayım, bazen bu indirimlerde değişiklikler olabiliyor burada yazdığımdan daha aşağısı ya da yukarısında rakamlar görme ihtimaliniz var, yok değil. Bu rakamlar şu an itibariyle geçerlidir.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.