Kategoriler

Steam Kış İndirimi Başladı

Steam Kış İndirimi

Valve, geleneksel Steam Kış İndirimi kampanyasını başlattı. Oyunlarda yıl sonuna özel yüzde 70’lere varan indirimlerin yapıldığı kampanya kapsamında; bu indirimlerden faydalanabilir, havalı çıkartmalar alabilir, rozet işleyebilir ve 2022 Steam Ödülleri‘nde oy kullanabilirsiniz.

Steam Kış İndirimi, 5 Ocak 2023 saat 21.00’e kadar sürecek. Steam‘deki yılın en büyük indirimi kampanyasında binlerce oyun çok daha uygun fiyata geriliyor. Yeni yıl için kendinize ve arkadaşlarınıza hediyeler alabilir, oyunları arkadaşlarınıza doğrudan hediye edebileceğiniz gibi onlara hediye kartı da verebilirsiniz. Oyun tutkunları, indirim boyunca ücretsiz çıkartmalar da alabilecek. Kış İndirimi koleksiyon kartlarını toplayarak yeni bir rozet işleyebilir, ayrıca indirim boyunca Puan Dükkanı‘ndan öğeleri indirimli olarak alabilirsiniz.

2022 Steam Ödülleri

Valve bir yandan da 2022 Steam Ödülleri oylamasına devam ediyor. 2022’nin favori oyunlarının aday gösterildiği Steam Ödülleri‘nde oy verme işlemi 3 Ocak günü saat 20.00‘ye kadar devam edecek. 11 farklı kategoride düzenlenen erkinliğe oy vermek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

3 Klasik Fallout Oyunu Bugün Epic Games Store’da Ücretsiz

Görüntülenmeler:
10
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri