Kategoriler

Steam’de Haftanın Cazip Teklifleri: 4 -11 Nisan

Her hafta olduğu gibi bu hafta da siz oyun severler için Steam indirimlerini takip ettik, sizler için derlediğimiz oyunları haberimizde bulabilirsiniz!

Her hafta olduğu gibi bu hafta da siz oyun severler için Steam indirimlerini takip ettik, keyif alacağınızı düşündüğümüz ve bizim de bir hayli keyif aldığımız oyunları sizler için bir araya getirdik. Umarız memnun kalırsınız. Fragtist ailesi olarak iyi oyunlar dileriz!

Super Mustache

8-bit grafiklerden keyif alır mısınız? Eğer cevabınız evet ise Super Mustache adını taşıyan bu indie yapım tam size göre! Redro Games tarafından geliştirilen ve Back To Basics Gaming tarafından yayımlanan bu güzide platform oyunu, üç farklı dünyada 15 farklı el emeği göz nuru bölümde geçiyor. Oyundaki amacımız ize bıyıklı amcamızı kontrol ederek Uranüs’ü kurtarmak! Vintage / Retro görüntü ve seslere, 8-bit şirin mi şirin grafiklere, bol bol eğlenceye sahip oyunumuzun fiyatı ise 1₺. Keyifli bir hafta sonu geçirmek için ideal olan yapım, ayarlanabilir controller seçeneği ve Steam Koleksiyon Kartları desteği sunan oyuna buradan ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar!

https://www.youtube.com/watch?v=tjulD7D3ozc

Shadowgrounds

Aksiyon, bilimkurgu ve macera bir arada. Kulağa yüksek gişe yapacağı öngörülen bir filmin tanıtım cümlesi gibi gelse de sizlere bahsedeceğimiz yapım, Frozenbyte tarafından geliştirilen ve yayımlanan Sci-fi (bilimkurgu) tabanlı aksiyon oyunu Shadowgrounds! Oyunumuz biraz eski olmasına karşın gerek hikayesi gerek boss savaşlarıyla “yılların eskitemediği oyun” ünvanını almaya hak kazanıyor. İçerisinde dolu dolu macera, geliştirilebilir silahlar, efsanevi savaşlar ve durmak bilmeyen bir tempo barındıran bu yapım 1,82₺ fiyatıyla göze cazip görünüyor. Oyunun Steam mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz!

Dirt Showdown

Araba yarışı tutkunları için Dirt serisini anlatmaya pek fazla gerek yok herhalde. Fakat bilmeyenler ve şöyle adamakıllı bir araba yarışı yapmak isteyenler için Dirt Showdown aranan kan olacaktır. Codemasters tarafından yayımlanan ve geliştirilen aksiyon tabanlı bu spor oyunu, vurdulu kırdılı sürmeyi sevenler ya da rakibe çarpmadan keyif alamayanlar için ideal. 4,80₺ fiyat etiketine sahip olan bu oyunu buradan satın alabilirsiniz. Keyifli sürüşler!

The Howler

Artanas Marcelionis – René Petruliené ikilisi tarafından geliştirilen ve Artanas Marcelionis tarafından yayımlanan platform tabanlı indie oyunu The Howler, Litvanya’nın başkenti Vilnius’tan ilham alınarak tasarlanmış. Oyundaki amacımız ise sıcak hava balonunu belirli fizik kuralları çerçevesinde yönlendirip, kargomuzu belirlenen yere bıraktıktan sonra güvenli bir iniş yapmak. Yüksek ölçüde düşünmeyi ve çabuk karar vermeyi gerektiren oyunumuzun Steam’deki 0,47₺ gibi fiyatı ile buradan satın alabilirsiniz. Keyifli oyunlar!

Revolution Ace

Daha önce hiç Space Invaders oynadınız mı? Biz çok oynadık da. Ne günlerdi değil mi ama…

Bir Space Invaders olmasa da, gerek iki boyutlu yapısıyla gerekse de oyun içi müzikleriyle bizi eski zamanlara götürmeye sevk eden Revolution Ace, aksiyon tabanlı bir strateji oyunu. Laser Guided Games tarafından geliştirilen ve EQ Games tarafından yayınlanan bu indie yapım, realistik yapısı ile ön plana çıkıyor. Controller desteği, çevrimiçi ve yerel çoklu oyuncu desteği gibi birçok artısı olan bu yapım 0,59₺ olan fiyat etiketiyle denemeye değer duruyor. İşgalcilere karşı İntikam almak için buradan oyunu satın alabilirsiniz. Kolay gelsin!

Diğer indirimler ve fırsatlar için mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Keyifli hafta sonları!