Kategoriler

SteelSeries Oyuncuları Sevdikleri İsimlerle Buluşturuyor!

SteelSeries

SteelSeries, bu zorlu süreçte oyunculara destek olmak için onları sevdiği isimler ile buluşturacağını açıkladı.

Evde kalma sürecinde birçok insan oyunlara ve sosyal mecralara daha fazla ilgi göstermeye başladı. SteelSeries, bu zorlu süreçte oyunculara destek olmak için onları sevdiği isimler ile buluşturacağını açıkladı. Birden fazla influencer ile düzenlenecek çevrimiçi oyun etkinliklerinin başlamasına az kaldı. Şirket ayrıca yayın dünyasına yeni adım atanlara destek vermek için de bir kampanya başlatacak.

SteelSeries Monopoly turnuvası

Can Sungur, Pelin Baynazoğlu, Tuna Akşen ve Mete Özbey ile 11 Nisan 2020 tarihinde düzenlenecek çevrimiçi oyun turnuvaları serisinin ilk oyunu Monopoly olacak. Influencerlar birbirlerine meydan okuyacak. Her birinin takipçileri oyun esnasında destek sağlayabilecek ve aynı zamanda SteelSeries ürünlerini kazanma şansı elde edebilecek.

Etkinlikte kazanan tarafın takipçilerine hediyeler dağıtılacak. Bu hediyeler arasında oyun faresi Rival 3, Apex 3 oyun klavyesi, Artics 1 oyuncu kulaklığı ve Qck Medium olacak. SteelSeries’in oyuncu ekipmanlarının her birinden üçer tane hediye verilerek toplamda 12 adet ürün oyuncularla buluşacak.

Oyun Dünyasının Sevilen İsimlerinin Tercihi SteelSeries

Görüntülenmeler:
10
İlgili etiketler:
· · · · ·
İlgili Kategoriler
Diğer · Ekipman · Fare · Haber · Klavye · Kulaklık · PC