SteelSeries Valorant DeathMatch Turnuvası ödül sponsoru oldu! SteelSeries Valorant DeathMatch Turnuvası ödül sponsoru oldu!
Oyun dünyasına ve espora olan katkısıyla adından sürekli söz ettiren SteelSeries, 15 Ağustos 2020’de gerçekleşecek Playerbros Valorant Deatmatch Turnuvası’nın ödül sponsoru oldu. Mücadelelerin kıyasıya... SteelSeries Valorant DeathMatch Turnuvası ödül sponsoru oldu!

Oyun dünyasına ve espora olan katkısıyla adından sürekli söz ettiren SteelSeries, 15 Ağustos 2020’de gerçekleşecek Playerbros Valorant Deatmatch Turnuvası’nın ödül sponsoru oldu. Mücadelelerin kıyasıya süreceği turnuvada, 200 oyuncu ödüller için ter dökecek.

Espor dünyasında kızışan mücadelelere, geçtiğimiz günlerde Valorant’ın 1.05 yamasıyla bir yenisi daha eklendi. Oyuna eklenen DeathMatch modu ile birlikte, 10 oyuncu aynı anda oyuna giriş yapabiliyor. Bu geliştirme de, Valorant’ın yepyeni turnuvalara sahne olmasını sağladı.

Espor haber sitesi Playerbros tarafından gerçekleştirilen Valorant DeathMatch turnuvasında gerçekleşecek kıyasıya mücadeleler için kayıtlar tamamlandı. Kayıtlar açıldıktan 3 saat gibi kısa bir süre içerisinde 250’den fazla kayıt alınan turnuvada, kayıtlarını Discord hesabı üzerinden onaylatan ilk 200 takım mücadeleye etmeye hak kazandı.

Turnuvanın yarı finalinde mücadele edecek toplamda 20 oyuncu, 2 grup şeklinde ayrılacak ve sıralamayı ilk 5 sırada tamamlayan oyuncular, finale yükselmeye hak kazanacak. Finalde sıralamaya giren birinci oyuncu, SteelSeries Apex 3 Klavye, ikinci oyuncu SteelSeries Arctis 1 Kulaklık ve üçüncü oyuncu ise SteelSeries Rival 3 Mouse ödüllerinin sahibi olacak.Berat Berkan Topal

Midtown Madness ve Red Alert 2 ile başlayan bilgisayar macerasına heyecanından hiç bir şey kaybetmeden devam eden bir "teknoloji gurmesi".