SteelSeries,  QcK mousepadlerini tanıttı SteelSeries,  QcK mousepadlerini tanıttı
(Haber Bülteni) Oyun ve çevre birimleri alanında önde gelen SteelSeries, masaüstünü tamamen kaplayan tasarımı ile yeni devasa QcK ve QcK Prism mousepadlerini tanıttı.  Yeni... SteelSeries,  QcK mousepadlerini tanıttı

(Haber Bülteni)

Oyun ve çevre birimleri alanında önde gelen SteelSeries, masaüstünü tamamen kaplayan tasarımı ile yeni devasa QcK ve QcK Prism mousepadlerini tanıttı.  Yeni QcK 3XL, QcK 4XL ve QcK 5XL, isteğe bağlı olarak Prism RGB aydınlatma ile masaüstüne özel boyutlarda piyasaya sürülüyor.

Piyasaya sürülmesi ile birlikte, 14 milyondan fazla satılan QcK mousepad, espor profesyonellerinin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Bu masaüstü boyutundaki RGB mousepadler, oyun sırasında mouse hareketleri için maksimum alan sağlıyor ve 2 bölgeli aydınlatmaları ile oyuncuların ekipmanlarını özelleştirmelerini ve aydınlatmalarını sağlıyor. Mousepadler, büyük boyutları ile oyuncuların düşük DPI’da oynarken alanlarını diledikleri gibi kullanmaları için tasarlanmış. Tüm RGB SteelSeries ürünlerinde olduğu gibi masaüstü boyutundaki QcK Prism, SteelSeries Engine yazılımı aracılığıyla tamamen özelleştirilebiliyor.

Masaüstü boyutundaki QcK Prism’in parlak ve kolay özelleştirilebilir RGB ışıkları, herkesin kurulumunu tam olarak istediği gibi düzenlemesine olanak tanıyor. Oyuncular, savaş istasyonlarını RGB ile donatabilir veya sade bir tasarım isteyenler, yalın bir görünüm için RGB özelliği olmayan QcK serisini tercih edebilir.

Masaüstü boyutundaki QcK Prism, hem optik hem de lazer sensörler için yüksek iş parçacığı sayısına ve pürüzsüz bir yüzeye sahip. Ayrıca, istenmeyen hareketleri ortadan kaldırmak ve sağlam bir platform oluşturmak için dayanıklı, kaymaz bir kauçuk taban ile tasarlanmış.

SteelSeries QcK serisinden sadece QcK 3XL Türkiye’de satışa sunulacak ve fiyatı yaklaşık 500 TL olarak belirlenmiş.

Boyutlar:

  Boyutlar
QcK Prism 3XL 48 in. x 24 in. x 0.12 in.
QcK Prism 4XL 48 in. x 30 in. x 0.12 in.
QcK Prism 5XL 63 in. x 31.5 in. x 0.12 in.
QcK 3XL 48 in. x 24 in. x 0.12 in.
QcK 4XL 48 in. x 30 in. x 0.12 in.
QcK 5XL 63 in. x 31.5 in. x 0.12 in.