Kategoriler

SteelSeries’ten Uzun Ömürlü Kablosuz Mouse: Rival 3 Wireless

(Haber Bülteni)

Oyun ve espor çevre birimlerinde öncü firmalardan SteelSeries, Dual Wireless özelliği ve 400+ saat pil ömrü ile öne çıkan Rival 3 kablosuz oyun mouse’unu piyasaya sürüyor. Rival 3 Wireless, SteelSeries’in yeni TrueMove Air optik oyun sensörüne sahip ilk oyuncu mouse’u olarak tanıtılıyor. Bu sensör, SteelSeries’in şimdiye kadar ürettiği enerji verimliliği en yüksek sensör.

Rival 3 Wireless’ın güç verimliliği, SteelSeries’in yeni Quantum 2.0 kablosuz teknolojisi sayesinde ön plana çıkıyor. 2.4GHz kablosuz USB bağlantısı, oyuncuların oyun sırasında 1000Hz yoklama oranından tam olarak yararlanmasına olanak tanıyor ve ultra düşük gecikmeli 1 ms yanıt süresi sağlayarak onlara kablosuz performans rahatlığı ile kablolu bir mouse’un yanıt verme hızını sağlıyor. Aynı zamanda eklenen Bluetooth 5.0 bağlantısıyla, hareket halindeyken de iyi bir performansla çalışıyor.

Quantum 2.0 Wireless teknolojisinin ek bir avantajı, SteelSeries’in yeni otomatik kanal optimizasyonu olacak. Bu optimizasyon, mouse ve alıcı hem yüksek hem de düşük frekans kullanarak veri aktarırken kablosuz bağlantının kararlılığını sağlayacak. Bluetooth cihazlarından veya cep telefonlarından frekans paraziti gelmesi durumunu, ikinci kanala sorunsuz bir şekilde geçerek ve ritmi kaçırmadan güçlü bir kablosuz bağlantı kurmasını sağlayarak engelleyecek.

TrueMove Air Optik Sensör

TrueMove Air, hem 2,4 GHz hem de Bluetooth modlarında sınıfının en iyisi performansı sağlamak için PixArt ile geliştirilmiş 18.000 CPI, 400 IPS, 40G özellikleri olan özel bir sensör. Bu sayede oyuncular oyunda mutlak hassasiyet özelliğini kullanabilir ve hareket halindeyken inanılmaz performansın keyfini çıkarabilir. Sensei Ten’de bulunan TrueMove Pro gibi, TrueMove Air de hızlı ve uzun süreli oyun sırasında mouse’u kaldırırken ve yeniden konumlandırırken sorunsuz bir eğim takibi sunuyor.

Rival 3 Wireless, 60M tıklama için derecelendirilmiş mekanik tıklama anahtarları ile hiper dayanıklı bir polimerden yapılmış. Rival 3 Wireless’ın ağırlığı da ayarlanabiliyor. Oyuncular, çift AAA pil (106g) kullanmayı tercih edebilir veya pil ömründen çok hafif bir mouse’a sahip olmak isterlerse, yalnızca tek bir AAA takılı (95g) olarak oynayabilirler. Mouse ayrıca 5  CPI profiline kadar tasarruf etmek için yerleşik belleğe sahip ve SteelSeries Engine aracılığıyla tamamen özelleştirilebiliyor.

Rival 3 Dual Wireless’ın Türkiye’deki satış fiyatı ise 500 – 550 TL fiyat aralığında olacak.

Görüntülenmeler:
17
İlgili Kategoriler
Fare · Haber