Kategoriler

Stranger Of Paradise İçin Yeni Ek Paket Çıkıyor

Stranger Of Paradise

Square Enix Stranger of Paradise’a gelecek ek paket için 20 Temmuzu işaret etti. Final Fantasy etiketini taşıyan serinin hikayesindeki paylaşılan temaları genişleten oyun 18 Mart’ta çıkmıştı.

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin için ilk DLC “The Trials of the Dragon King” tarihin yanında ayrıca bir video ile görücüye çıktı. 

Videoda özellikle internette çılgınca paylaşılan meme’lerden aşina olduğumuz Jack ile Warrior of Light’ın kapıştığını belirtelim. Özellikle temel oyunda da FF serisindeki bir çok oyun arasında paylaşılan temalara dair detaylar mevcuttu. Yeni DLC ile birlikte Chaos’un kökenine, boyutlar arası medeniyetlere ve Mother Crystal’a dair pek çok yeni bilgi edineceğiz gibi duruyor. Bunu sağlamak için Square enix tarafından belirtilen içerikler şu şekilde:

  • Yeni hikaye görevleri (şaşırtıcı olmayan şekilde)
  • Yeni bölgeler ve düşmanlar
  • Yeni boss savaşları
  • Yeni sınıflar, yetenekler ve ekipmanlar

Görüntüler güzel de, Stranger Of Paradise için ilk ek pakete nasıl sahip olabiliriz?

Trials of the Dragon King oyunun Season Pass’ine sahip olanlar için ücretsiz olarak erişilebilecek. Ancak Pass dışında tekli olarak satışı hakkında bir bilgi yok. Season Pass almak TotDK’nın yanında ileriki tarihlerde çıkacak yeni DLC’lere de sahip olmak anlamına geliyor. Ayrıca içerik detayları hakkında çok bilgi elimizde bulunmasa da bahsedilen iki paketin isimlerini biliyoruz. “Wanderer of the Rift” ve “Different Future” başlıklarıyla tanıtılan paketlerin çıkış tarihi henüz açıklanmış değil. 

Stranger Of Paradise

Final Fantasy serisinin sevdalılarındansanız, henüz duymadıysanız FF7 Remake Part 2’nin gelişini paylaştığımız haberimizin detaylarını okumak sizleri heycanlandıracaktır.

Sonuç olarak, “daima kristalin ışığında yürüyesiniz” sevgili okurlar….