Super Mario 3D All-Stars 18 Eylül’de Nintendo Switch için Geliyor Super Mario 3D All-Stars 18 Eylül’de Nintendo Switch için Geliyor
(Haber Bülteni) Orijinal sürümlerinden daha yüksek bir çözünürlükle Nintendo Switch için optimize edilen Super Mario 3D All-Stars, 3 Super Mario oyunuyla birlikte geliyor: Super... Super Mario 3D All-Stars 18 Eylül’de Nintendo Switch için Geliyor

(Haber Bülteni)

Orijinal sürümlerinden daha yüksek bir çözünürlükle Nintendo Switch için optimize edilen Super Mario 3D All-Stars, 3 Super Mario oyunuyla birlikte geliyor: Super Mario 64, Super Mario Sunshine ve Super Mario Galaxy. Ayrıca 3 oyundan da müzik çalmak için bir oyun içi müzik çalar modu içeren bu yeni Super Mario, ekran kapalıyken de Nintendo Switch konsollarında müzik dinleyebilme imkanı sunuyor.

 

Super Mario 64

Power Stars toplamak ve Bowser’ı durdurmak için Princess Peach’in kalesinin etrafındaki resimleri keşfederken duvardan atlayın, ters takla atın ve hatta uçun!

 

Super Mario Sunshine

Super Mario Sunshine’da Mario, arkadaşlarıyla tropikal bir tatil için güzel Isle Delfino’ya seyahat eder, ancak bunun yerine karanlık bir komployu ve arkasındaki usta kuklacıyı ortaya çıkarmak için kendisini güvenilir F.L.U.D.D. ile ekip kurarken bulur.

 

Super Mario Galaxy

Mario, Rosalina’ya yardım etmek ve Princess Peach’ı Super Mario Galaxy’deki Bowser’ın saldırısından kurtarmak için galaksiler arası bir maceraya atılır. İsteğe bağlı hareket kontrolleriyle yerçekimine meydan okuyun ve gezegenler arasında zıplayın ya da Co-Star Modunda ekstra yardım için bir Joy-Con kumandasını bir arkadaşınıza verin!

Oyunun tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.