NINTENDO SWITCH Oyunlarından Haberler NINTENDO SWITCH Oyunlarından Haberler
(Haber Bülteni) Bu hafta Nintendo eShop’tan indirilebilecek dört yeni oyun duyuruldu. Bu oyunlar Super Mario Bros. 35, Ys Origin, WARSAW ve Rogue Company olarak... NINTENDO SWITCH Oyunlarından Haberler

(Haber Bülteni)

Bu hafta Nintendo eShop’tan indirilebilecek dört yeni oyun duyuruldu. Bu oyunlar Super Mario Bros. 35, Ys Origin, WARSAW ve Rogue Company olarak belirlenmiş.

Yeni İndirilebilir Oyunlar

Super Mario Bros. 35 (Nintendo):

1 Ekim’de ,yalnızca dijital olarak, başlığı altında çıkan oyun 1 Mart 2021 tarihine kadar kısıtlı bir süre indirilip oynanabilecek. Super Mario Bros. 35’deki her bir oyuncuya karşı mücadele edebileceğiniz bu online savaş oyunu, Nintendo Switch Online üyelerine özel olacak.

Ys Origin (DotEmu):

Ys Origin, Ys’nin Dünyasında geçiyor ve son zamanların en başarılı Japon A-RPG oyunu olarak lanse ediliyor. Şeytanın Kulesini inşa etmeye çalışan şeytanlara karşı gökyüzünde güvenli bir yer oluşturmak isteyen ikiz Tanrıçaların kaybolması ile macera başlıyor. Yapmanız gereken; güçlü bir savaşcı veya becerekli bir büyücü olarak Tanrıçaların izini bu kulede sürmek ve ataların vatanından kötülüğü kovmak.

 

WARSAW (Crunching Koalas):

Warsaw, kuşatılmış bir şehrin harabelerinde geçen meydan okuyucu bir turn-based RPG oyunu.

 

Rogue Company (Hi-Rez Studios):

Rogue Company, dünyanın kaderini oyuncunun ellerine bırakan bir third-person shooter aksiyon oyunu olarak tanıtılıyor. Rogue Company’nin kendine özgü yetenekleri ile elit ajanlarından birisi olarak , birbirinden farklı oyun modlarında savaşa katılıyorsunuz.  Ne silah ne yardımcı cihaz ne de stil seçimi kısıtlaması olmadan aksiyona hemen başlayabiliyorsiniz.

 

Yeni İndirlebilir İçerik

Don’t Starve: Hamlet Nintendo Switch Edition (Klei Entertainment)

Bu oyunda, Wilson tropik bir ormana yerleşmiş soylu Pigmen’lerin kayıp şehrini keşfediyor. Bir yabancı olarak tekrar düzeni sağlayıp, kayıp kutsal emanetleri kurtarabilecek ve Aporkalypse ile başa çıkabilecek misiniz?

Yeni Demo : Vectronom Demo (ARTE Experience),  28 Eylülde yayınlandı.

Yeni Ön-Sipariş: Horace (505 Games), 1-21 Ekim ön sipariş tarih aralığı.

Satıştaki Diğer Oyunlar :

DRAGON BALL XENOVERSE 2 for Nintendo Switch (BANDAI NAMCO Entertainment), The Bug Butcher (2Awesome Studio), Little Nightmares Complete Edition (BANDAI NAMCO Entertainment), GOD EATER 3  (BANDAI NAMCO Entertainment), Katamari Damacy REROLL (BANDAI NAMCO Entertainment), PAC-MAN™ Championship Edition 2 PLUS (BANDAI NAMCO Entertainment), Taiko no Tatsujin: Drum’n’Fun!  (BANDAI NAMCO Entertainment), Tales of Vesperia™: Definitive Edition (BANDAI NAMCO Entertainment), DRAGON BALL FIGHTERZ – FighterZ Edition (BANDAI NAMCO Entertainment), Wargroove: Double Trouble Bundle (Chucklefish), Guacamelee! 2 (DrinkBox Studios), Guacamelee! Super Turbo Championship Edition (DrinkBox Studios), Severed (Drinkbox Studios), Puyo Puyo™ Tetris®  (Koch Media), Saints Row IV®: Re-Elected™  (Koch Media), SAINTS ROW®: THE THIRD™ – THE FULL PACKAGE (Koch Media), STEINS;GATE ELITE (Koch Media), Metro 2033 Redux (Koch Media), Metro: Last Light Redux (Koch Media), Torchlight II (Perfect World), Hob: The Definitive Edition (Perfect World), Mutant Mudds Collection (Atooi ), Battle Chasers: Nightwar (THQ Nordic), To The Moon (X.D. Network), Terraria (505 Games), Brothers: A Tale of Two Sons (505 Games), ABZÛ (505 Games), Last Day of June (505 Games)

Belirli bir süre bu oyunlarda çeşitli oranlarda indirimler geçerli olacak.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.