Taiwan Excellence Gaming Cup Bu Yıl da Devam Ediyor Taiwan Excellence Gaming Cup Bu Yıl da Devam Ediyor
Taiwan Excellence Gaming Cup için hazırlıklar devam ediyor. Detayları haberimizden okuyabilirsiniz. Taiwan Excellence Gaming Cup Bu Yıl da Devam Ediyor

Taiwan Excellence Gaming Cup için hazırlıklar devam ediyor. Operasyonu, ESL tarafından gerçekleştirilen etkinlik 13 Kasım Pazar günü, İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nde finalistlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Şampiyona süresince kazanan ekiplere nakit 51 bin TL ödül verilecek.

Tayvan Dış Ticaret Geliştirme Konseyi (TAITRA)’nın ve ESL tarafından organize edilen Taiwan Excellence Gaming Cup için elemeler başlıyor. 13 Kasım Pazar günü İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nde Büyük Finali yapılacak olan turnuvada bu yıl Hearthstone oyuncuları da yarışacak. League of Legends ve Hearthstone tutkunları da bir araya gelecek. League of Legends ve Hearthstone oyunları olmak üzere proje kapsamında 51 bin TL nakit para ödülü ve dağıtılacak hediyelerle birlikte toplam ödül 80 bin TL olacak. Şampiyonlukta birinci olan takım ise 1 hafta sürecek olan Tayvan seyahati kazanacak.

GTA Online İçin “Bikers” DLC’si ÇıktıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.