TaleWorlds Genel Müdürü Ali Erkin Stüdyodan Ayrıldı TaleWorlds Genel Müdürü Ali Erkin Stüdyodan Ayrıldı
Neredeyse 10 yıldır TaleWorlds'te çalışan Genel Müdür (Managing Director) Ali Erkin görevinden ayrıldığını açıkladı. TaleWorlds Genel Müdürü Ali Erkin Stüdyodan Ayrıldı

Epeydir Mount & Blade II: Bannerlord üzerinde çalışan yerli stüdyo TaleWorlds’te ani bir ayrılık yaşandı. Neredeyse 10 yıldır TaleWorlds’te çalışan Genel Müdür (Managing Director) Ali Erkin görevinden ayrıldığını açıkladı.

Ali Erkin, LinkedIn üzerinden yaptığı açıklamada, 10 yıl önce katıldığı TaleWorlds’e hizmet etmekten gurur duyduğunu ve stüdyonun kendisinden sonra da Armağan Yavuz önderliğinde başarılarına devam edeceğine emin olduğunu belirtiyor. Erkin, bundan sonra da meslektaşlarına tecrübeleriyle yardımcı olacağını söylüyor açıklamasında.

Bu ayrılığın sebebine dair herhangi bir açıklama yapılmadı. Ali Erkin gibi Mount & Blade serisinin geliştirilme sürecinde neredeyse başından bu yana aktif rol almış birinin ayrılması Bannerlord’u olumsuz etkilemez diye umuyoruz. Erkin, TOGED yönetim kurulu başkanlığı görevine devam ediyor.

KONSOLA ÖZEL OYUN GELİŞTİREN YERLİ FİRMA