Kategoriler

TBF 2014 Şampiyonu Dark Passage!

Bir sezon daha sona erdi. Büyük TBF 2014 yarışında bayrağı geçen yılın şampiyonu Dark Passage taşımaya devam etti.

Dağılan takımları, banlanan oyuncularıyla birlikte sıcak sularda yüzdüğümüz bir çok açıdan unutulmayacak bir League of Legends sezonunun daha sonuna geldik. Sezon finaline giden yolda Bostancı Gösteri Merkezi’nde düzenlenen mevsim finalleri ile sezon sonuna hem etkinlik tecrübesi hem de yapısal olarak hazırlanan Riot Games çıtayı ülkemiz açısından geçen yılın finalini ikiye katlar biçimde yükselterek Ülker Sports Arena’da hazırladığı epik görsel şovla oyunseverlere sundu.

IMG_0590 IMG_0593 IMG_0599 IMG_0594

TBF 2014 ödül havuzu bu yıl 112.000 TL fakat edindiğimiz bilgilere göre önümüzdeki yıl bu miktarın 2 katı ile karşılaşacak gibiyiz. Ayrıca önümüzdeki yıl profesyonel yapıya tamamıyle geçiliyor. Böylelikle espor’dan para kazanma döneminde yeni bir perde açılıyor. Bu konuyla alakalı ve gelecek sezonla alakalı detaylı bir makaleyi ilerleyen zaman diliminde sizlerle paylaşacağız.

Peki serüven burada bitti mi, bitmedi tabii ki. Şampiyon takım Dark Passage önce Wildcard ardından da Dünya Şampiyonası’nda yer alabilmek için mücadele edecek. Şimdiden bol şans diliyoruz kendilerine.

Görüntülenmeler:
12
İlgili Kategoriler
Haber