Kategoriler

Tekken 7’den Üzücü Bir Haber Var

Tekken 7 serinin takipçisi olan PC oyuncularını sevindirmişti. Ancak kısa süre önce de hepimizi üzecek bir haber getirdi!

Tekken, yıllardır PC oyuncularının bilgisayarlarında görmek istediği en sıkı dövüş oyunlarından bir tanesi. Tekken 7 sonunda PC oyuncularının da yüzünü güldürerek bilgisayar ortamında da çıkış yapmaya hazırlanıyor, ancak ufak bir pürüz söz konusu.

Özellikle çapraz platform çoklu oyunculuğun popüler olduğu şu dönemde malesef Tekken 7 oynarken bu eğlenceyi yaşayamayacağız. Çünkü oyun güvenlik sebepleri gerekçe gösterilerek çapraz platform desteğinden mahrum bırakılıyor. Geçtiğimiz aylarda çıkışını yapmış olan Street Fighter V bizlere çapraz platform imkanı sunmuş ve farklı platformlarda oyun oynayan arkadaşları bir araya getirmeyi başarmıştı.

Tekken projesinin başında bulunan Katsuhiro firma olarak çapraz platformu geliştirmelerinin aslında onlar için hiç de zor olmadığı belirtmiş. Şirketin sigorta ve güvenlik konularında çok sıkı olduğunu ve bu sebeple de vazgeçildiğini sözlerine eklemiş.

Özetle, maalesef Tekken 7’yi farklı platformlarda satın alan arkadaşlarımız ile birlikte oynayamayacağız. Oyun 2017 yılı içerisinde PC, Playstation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

Battlefield 1’in Senaryo Modunun Beş Bölümü Görüldü

Görüntülenmeler:
8
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri · PC · PlayStation · XBox