Tekken 7’nin Ön Sipariş Bonusları Belli Oldu Tekken 7’nin Ön Sipariş Bonusları Belli Oldu
Bandai Namco, Tekken 7'nin çıkış tarihini Collector's Edition ve Season Pass detaylarının duyurularıyla beraber yayınladı. Tekken 7’nin Ön Sipariş Bonusları Belli Oldu

Bandai Namco, Tekken 7’nin çıkış tarihini Collector’s Edition ve Season Pass detaylarının duyurularıyla beraber yayınladı.

Sıkı Tekken takipçilerinin Collector’s Edition alacağını tahmin etmek zor değil. Zira kendileri Kazuya ve Heihachi’nin kavga eden bir pozlarının figürü ile geliyor. Diğer özel içerikler arasında “özel demir kitap” ve oyunun soundtrack’i bulunuyor. Bandai Namco henüz fiyatla ilgili açıklama yapmamış  da olsa, figür göz önüne alındığında pahalı olması olası.

Oyun çıktığı anda ise Season Pass alınabilir olacak. Tekken 7’nin DLC’si hakkında çok bilgi vermeyen şirket, bunların yeni karakter, sahne ve kostüm içeren üç içerik paketini içereceğini söyledi. Tıpkı Collector’s Edition gibi Season Pass’in de fiyatı belli değil ancak Tekken 7’nin Xbox One, PS4 ve PC versiyonlarında Season Pass’in dahil olacağı biliniyor.

 
Eğer Tekken 7’yi ön sipariş vermeyi düşünürseniz, size Tekken Revolution’dan vampir bir karakter olan Eliza ile oynama şansı verilecek. Xbox One, PS4 ve PC için ön sipariş hediyesi olarak verilecek karakter, Xbox One versiyonunda Tekken 6’yla beraber gelecek. Playstation 4 oyuncuları ise üç farklı karakterin eski kostümlerine ve eski Tekken oyunlarının müziklerini çalmanızı sağlayan bir müzik kutusuna erişebilecek.
 
Ünlü dövüş oyununun çıkış tarihi ise Xbox One, PS4 ve PC’de 2 Haziran olarak belirlendi. Oyunun ön siparişlerinin kısa sürede açılması bekleniyor.