The Division 2’den Yeni Ayrıntılar ve Bir Video Geldi The Division 2’den Yeni Ayrıntılar ve Bir Video Geldi
Ubisoft, The Division 2 için yeni bir video yayınladı. Ayrıca oyunda karşımıza çıkacak düşmanlarla ilgili olarak yeni bilgilere kavuştuk. The Division 2’den Yeni Ayrıntılar ve Bir Video Geldi

Ubisoft, The Division 2 için yeni bir video yayınladı. Ayrıca oyunda karşımıza çıkacak düşmanlarla ilgili olarak yeni bilgilere kavuştuk.

Yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Division 2’de karşımıza üç farklı düşman tarafı çıkacak. Bunlardan ilki True Sons. True Sons, son derece akıllı ve iyi organize olmuş, paramiliter bir grup. Çatışmalarda ateş üstünlüğüne çok önem veren True Sons, çok tehlikeli bir eski JTF görevlisi tarafından idare ediliyor.

Diğer düşman olan Hyenas ise çoğunlukla fırsatçı istilacılardan oluşan, biraz daha dağınık bir taraf. Şiddete bayılan Hyenas’ın birincil avı zor durumdaki siviller. Hyenas’ın yağmacıları alabildiğini alıp kalanları yakmayı tercih ediyor.

Outcasts isimli üçüncü düşman tarafı ise zorla karantina altına alınıp kaçmayı başaran ve şimdi de intikam peşinde olanlardan kurulu acımasız bir grup. Hastalıklarını bulabildikleri herkese bulaştırmayı hedefleyen Outcasts’in başında tahmin edebileceğiniz üzere son derece acımasız ve kana susamış bir lider bulunuyor.

The Division 2’nin kapalı betası PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında 7-11 Şubat tarihleri arasında yapılacak. Oyunu ön siparişle satın alanlar otomatik olarak kapalı betaya giriş yapabilecekler. Ön sipariş vermeyen ancak yine de oyunu merak edenler de buradan kayıt olarak şanslarını deneyebilirler.

The Division 2, 15 Mart’ta çıkış yapacak.

Metro Exodus’tan Yeni Ekran Görüntüleri Geldi