The Last of Us Part 2 Hikayesi Sızdırıldı The Last of Us Part 2 Hikayesi Sızdırıldı
Güncelleme: En son yapılan açıklama ile The Last of Us Part 2 çıkış tarihi 19 Haziran olarak açıklandı. The Last Of Us Part 2... The Last of Us Part 2 Hikayesi Sızdırıldı

Güncelleme: En son yapılan açıklama ile The Last of Us Part 2 çıkış tarihi 19 Haziran olarak açıklandı.

The Last Of Us Part 2 süresiz olarak ertelendiğinde oyunun neredeyse bitmiş olduğu göz önüne alındığında, ayrıntıların er ya da geç sızması kaçınılmazdı.  Şu anda internette beliren videolar sayesinde oyunu oynamak isteyenler için adeta spoiler kıyameti var.

Sony, tüm hafta sonu videoları yoğun şekilde kaldırmaya çalışıyor. Ancak videoyu yayınlanma ile kaldırma arasında yakalayıp hikâyeyi öğrenmek mümkün. Fakat merak etmeyin oyunu oynarken keşfetmek isteyen için burada spoiler vermeyeceğiz. Ortaya çıkan videolardaki grafikler inanılmaz görünüyor ve hikâye beklenmedik dönüşler yapmaktan korkmuyor.

Çok sayıda farklı video var ve bunların gerçek olma ihtimali oldukça yüksek. Çünkü The Last of Us kadar iyi görünümlü bir oyunun sahtesini yapmak neredeyse imkânsız. Sızıntı, ödemeleri için üzgün olan hoşnutsuz bir test çalışanında geldiği düşünülüyor. Fakat kesinlikle çekimler geçen aydan kalma bir alfa yapısından geliyor gibi görünüyor.

Oyun 29 Mayıs’ta çıkacaktı ama salgından dolayı süresiz olarak ertelendi. Oyundaki gecikme neredeyse tamamlandığından ve son hata testine girmişken, çıkış tarihine yetiştirememe sorunu değildi. Asıl problem Sony’nin herkese fiziksel kopyalar almanın zor olabileceği durumlarda serbest bırakılmasından endişe duymasıydı. Söylentilere göre yeni çıkış tarihi 26 Haziran ve geliştirici Naughty Dog’un yorumları kesinlikle daha sonra değil daha erken çıkabileceğini göstermekte. Ancak resmi olarak bakıldığı zaman bu yıl çıkacağının garantisi bile yok.

Çocuklarla Evde Kaliteli ve Eğlenceli Zaman için Canon Creative ParkBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.