The Mandalorian 3. Sezonu Geliyor The Mandalorian 3. Sezonu Geliyor
The Mandalorian hiç kuşkusuz son zamanlarda çok beğeni toplayan diziler arasında en üst sıralardaki haklı yerini korumayı başarıyor. Büyük ekranda Star Wars’ın geleceği bilinmemekle... The Mandalorian 3. Sezonu Geliyor

The Mandalorian hiç kuşkusuz son zamanlarda çok beğeni toplayan diziler arasında en üst sıralardaki haklı yerini korumayı başarıyor. Büyük ekranda Star Wars’ın geleceği bilinmemekle birlikte, Star Wars evreni Disney+ projeleri ile genişlemeye ve evrilmeye devam ediyor.

Şu anda, Star Wars: The Clone Wars’ın son sezonu yayınlanmakta. The Mandalorian ise sonbaharda Sezon 2 ile geri dönecek. Diğer çalışmalar Obi-Wan Kenobi ve Cassian Andor bağımsız birer dizi olacak.

Şimdi, Mandalorian’ın ikinci sezon çekimlerinin bitişinden sadece bir ay sonra ve yeni sezon resmi olarak duyurulmadan önce, ön çalışmaya başlandığını söylenmekte. Variety tarafından hazırlanan bir rapora göre, son birkaç haftadır yeni sezon için tasarım çalışmaları sürdürülmekte.

Bir kaynak Variety’a, “Prodüksiyona yeni başladık ve 3. Sezonda Mandalorian ödül avcısı için daha fazla maceraya düşünüyoruz.” Tabii ki, Sezon 3’te neler olacağına dair hiçbir ayrıntı açıklanmamış. Ancak, dizi bu yıl Sezon 2 için Disney+’a döndüğünde ne olacağına dair bazı ipuçları var.

En büyük ve en heyecan verici gelişme, Rosario Dawson’ın Anakin Skywalker’ın eski Jedi padawanı Ahsoka Tano’yu canlandıracak olması. Tano daha önce sadece Star Wars: The Clone Wars ve Star Wars: Rebels’ta ortaya çıktı. Bu da Ahsoka’yı ik defa canlı bir oyuncu canlandırırken göreceğiz demek. Ayrıca, 1984 yapımı Terminator filminde Kyle Reese rolünde oynayan Michael Biehn oyuncu kadrosuna katılıyor.

The Mandalorian ikinci sezonunun Ekim 2020’de başlaması planlanıyor. Devam eden COVID-19 salgınının bunu değiştirip değiştirmeyeceği ise henüz belli değil.

Microsoft Flight Simulator Sistem Gereksinimleri Belli OlduBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.