Kategoriler

Thermaltake S100 TG Micro Chassis Duyuruldu

Thermaltake S100 TG Micro Chassis

Soğutma, oyuncu ekipmanı ve bellek çözümlerinde lider PC premium markası Thermaltake, S serisi Temperli S100 TG Micro Chassis’i duyurdu. S100 TG siyah ve beyaz versiyonları geliyor. S serisinin daha kompakt bir modeli olan S100 TG, ufak yerlere uyacak şekilde daha küçük boyutlu, aynı şık ve zarif görünümü sevenler için mükemmel bir seçimdir.

Metalik yüzey ve yüksek kaliteli manyetik menteşeli kapı 4mm temperli cam yan panel, kullanıcılara bu serinin üstün kalitesini sağlar. Üst-ön, bağlantı noktası yerleşimi, yeterli pratiklik sağlar ve önceden takılmış 120 mm’lik standart arka fan, yetkin havalandırma sağlar. S100 TG aynı manyetik filtreleri üst panelde tutar.

Bu, ekstra hava akışı sağlarken kasayı kir ve tozdan korumaya yardımcı olur. En etkileyici olanı, bu kasa üstte 200 mm’ye kadar fanı ve boyutlandırması göz önüne alındığında Mini ITX veya Micro ATX anakartı destekleyebilir. Düşük maliyetli, ancak iyi tasarlanmış bir mikro kasa arıyorsanız, S100 Temperli Cam Mikro Kasa en iyi seçiminiz olacaktır.

Thermaltake S100 TG Micro Chassis

Temperli Cam Pencere ile Şık Çelik Tasarım

Kullanıcılar için çağdaş minimalist bir tasarım sağlamak için temiz çelik panellerle üretilmiştir. Yanda 4 mm temperli bir cam menteşeli kapı ile kullanıcılar yaratıcılıklarını göstermekte ve nihai iç bileşen görünürlüğünün tadını çıkarmakta özgürdürler.

Kullanışlı Bağlantı Noktaları

S100 TG mikro kasanın bağlantı noktalarında, gerektiğinde doğrudan erişim noktaları sağlayan bir USB 3.0, iki standart USB 2.0 ve bir HD Ses yuvası, güç ve dinlenme düğmeleri bulunur.

Mükemmel Sıvı Soğutma Desteği

S100 TG, 280 Serisi AIO / DIY sıvı soğutma bileşenlerimize uyabilir. Biri önde ve diğeri üstte olmak üzere iki adet 280mm özel sıvı soğutma radyatörü tutar. S100 TG, bir adet dahili 120mm arka fan ve önde iki adet 140mm fan için üstte bir adet 200mm fan ile genişletme seçeneklerine sahiptir.

Üstün Donanım Desteği

S100 TG mükemmel genişletilebilirlik seçenekleri içerir. Bir Micro ATX veya bir Mini ITX anakart barındırır ve maksimum 165 mm yüksekliğe sahip bir CPU soğutucusu, 330 mm uzunluğa kadar GPU yapılandırmaları, 160 mm çapa kadar bir güç kaynağı ve iki 2,5”/3,5” (HDD kafesli) veya iki adet 2,5 ”(HDD braketli) depolama aygıtını destekler.

Wargaming Denizaltıların Geliştirilme Sürecini Paylaştı

Görüntülenmeler:
0
İlgili Kategoriler
Diğer · Donanım · Haber · Kasa · Masaüstü