Thor: Ragnarok İçin Yeni Görsel Yayımlandı Thor: Ragnarok İçin Yeni Görsel Yayımlandı
İskandinav Tanrısı geri dönüyor. Thor'un merakla beklenen üçüncü filmi Thor: Ragnarok için yeni bir görsel yayımlandı. Thor: Ragnarok İçin Yeni Görsel Yayımlandı

İskandinav Tanrısı geri dönüyor. Thor‘un merakla beklenen üçüncü filmi Thor: Ragnarok için yeni bir görsel yayımlandı.

Thor: Karanlık Dünya‘dan sonraki hikayeye kaldığımız yerden devam edeceğimiz Thor: Ragnarok’un logo görseli Comic-Con’da gösterildi. Filmin asıl hikayesi ise Norse kıyametini ana fikir alacak. Thor, Asgard’ın Ragnarok karşısında kaderine terk edilmesi nedeniyle savaşmak zorunda kalacak ve kendini Tanrılar arasındaki savaşın ortasında bulacak. İşte asıl aksiyon da burada başlayacak.

Filmin yönetmen koltuğunda Taika Waititi oturuyor. Başrollerde ise Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Tessa Thompson, Mark Ruffalo, Jeff Goldblum, Karl Urban ve Anthony Hopkins yer alıyor.

Fragtist Thor Ragnarok

Film, 28 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girecek.

Doctor Strange Filminin Yeni Fragmanı YayımlandıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.