Thor: Ragnarok Teaser Fragman Thor: Ragnarok Teaser Fragman
Marvel'dan Thor: Ragnarok filminde Thor, evrenin diğer tarafında, kudretli çekici olmadan hapis kalmıştır. Fragman haberimizde. Thor: Ragnarok Teaser Fragman

Marvel’dan Thor: Ragnarok filminde Thor, evrenin diğer tarafında, kudretli çekici olmadan hapis kalmıştır. Güçlü yeni tehdit, acımasız Hela’nın yol açacağı kıyameti (Ragnarok), kendi dünyasının yok oluşunu ve Asgard medeniyetinin yıkılmasını önlemek için Asgard’a dönmek üzere, kendini zamana karşı yarışırken bulur. Ama önce, eski müttefiki ve Yenilmezler ekibinden arkadaşı Hulk’la kendisini karşı karşıya getiren ölümcül bir yarışmadan sağ çıkmalıdır.

Thor: Ragnarok’un yönetmeni Taika Waititi ve Chris Hemsworth, Tom Hiddleston da yine Loki rolünde. Onlara Cate Blanchett, Idris Elba, Jeff Goldblum, Tessa Thompson ve Karl Urban’la Mark Ruffalo ve Anthony Hopkins eşlik ediyor. Yapımcılar, Kevin Feige Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Brad Winderbaum. Thomas M. Hammel ve Stan Lee de filmin başyapımcıları. Senaristler, Craig Kyle ve Christopher Yost, Stephany Folsom ve Eric Pearson.  Marvel’dan Thor: Ragnarok, 3 Kasım 2017’de sinemalarda.

Oyuncular: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Idris Elba, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Karl Urban, Mark Ruffalo ve Anthony Hopkins

Yönetmen: Taika Waititi

Yapımcı: Kevin Feige

Oyun Oynayarak Para Kazanmak? – Nier: Automata Kamera Arkası



Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.