Kategoriler

Thunder Tier One Ekibi, Steam Çıkış Tarihini 7 Aralık Olarak Duyurdu

(Haber Bülteni)

Askeri taktiklere ve stratejiye ilgi duyan oyunculara hitap edecek bir top-down taktiksel nişancı oyunu olan Thunder Tier One, 7 Aralık 2021 Salı gününden itibaren satın alınabilecek.

Thunder Tier One, oyuncuların tehlikeli bir terör örgütünü durdurmakla görevli seçkin bir özel harekat ekibine dahil olduğu ve kurgusal Doğu Avrupa ülkesi Salobia’da geçen, gerçekçi bir oyun. 4 kişi co-op’ta, çevrimiçi PVP’de veya AI takım arkadaşlarıyla solo seçeneklerde, oyuncuların ekipmanlarını dikkatlice seçmesi ve dokuz bölüm hikaye bazlı senaryo boyunca başarılı bir şekilde çalışmak için tüm taktiksel becerilerini kullanmaları gerekiyor. Ayrıca Thunder Tier One, Gameplay Preview Bravo sırasında tanıtılan Exfil ve Domination adlı yeni oyun modlarının yanı sıra Advance & Secure ve Deathmatch’i de içeriyor. Oyun çıkış tarihinden itibaren oyuncuların görevler, silahlar, AI davranışı, ekipman ve daha fazlasını eklemesine ve değiştirmesine izin veren modlama özelliği de açık olacak.

Thunder Tier One’ın dikkat çeken özelliklerinden bir diğeri ise gerçekçiliği ve ayrıntılara verdiği önem olarak sunuluyor. Her silahın silah kontrolü, atış hızı, namlu çıkış hızı, etkili menzili ve isabet hassasiyeti gibi eşsiz özellikleri var. Yüklenen cephane türüyle birlikte bu özellikler, oyuncuların atışlarının ne kadar isabetli olduğunu ve ayrıca farklı malzemeleri delip geçmede ne kadar etkili olduklarını belirliyor.

Thunder Tier One, 59₺ fiyatıyla artık Steam üzerinden ön sipariş verilebilir.

 

 

Görüntülenmeler:
9
İlgili etiketler:
· ·
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri