Kategoriler

Titan Siege Online Çok Yakında Özel Hediyeler Eşliğinde Açılıyor

Consala Games’in yayıncılığını üstlendiği free to play MMORPG oyunu Titan Siege Online, çok yakında kapılarını tüm oyunseverlere açıyor.

Consala Games‘in yayıncılığını üstlendiği free to play MMORPG oyunu Titan Siege Online, çok yakında kapılarını tüm oyunseverlere açıyor.

Büyük gün 24 Haziran. Toplam 1500 TL değerindeki oyuncu ekipmanının hediye edileceği açılışta 50. seviyeye ulaşan ilk 3 oyuncuya Logitech G910 Orion Spark Klavye, SteelSeries Siberia 200 Kulaklık ve Razer Deathadder Mouse hediye edilecek.

Ayrıca birinciliği elde eden oyuncu özel tasarlanmış bir kupanın sahibi olurken ilk 10’a giren oyuncular ise birer adet Titan Siege madalyası kazanıyor olacak.

Uçan ejderhalar, tek boynuzlu atlar, kale ve deniz savaşları, meslek sistemi, pet sistemi gibi birçok özelliği bünyesinde toplayan Titan Siege Online, rekabetin hiç bitmediği soluksuz bir oyun. PvP’nin ön planda olduğu oyunda 3.000 oyuncunun aynı anda katılabileceği kale savaşlarına tanıklık edeceksiniz.

Mitolojik çağların kapılarını araladığı bu yepyeni dünyayı keşfetmeye hazırsanız, www.titansiegeonline.com adresini ziyaret ederek 24 Haziran’daki açılışı kaçırmayın.