Kategoriler

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction 20 Ocak’ta Kanka Kartı İle Çıkıyor

(Haber Bülteni)

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction’ın 20 Ocak 2022’de dünya çapında Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Stadia ve Windows PC için Ubisoft Store’da çıkacağını duyurdu. Oyun, arkadaşların birlikte ücretsiz oynamalarını sağlayacak Kanka Kartı ve ayrıca çapraz platform ile çapraz ilerleme özellikleriyle gelecek.

Oyuncular Standart Sürüm’ü konsollar için 49,99 € ve PC için 39,99 €’luk yeni düşük fiyatıyla ön sipariş vermeye başlayabilirler ve Rainbow Six Extraction’ın detaylı Operatör ilerleme sistemi, dört farklı zorluk ayarı, 4 dinamik bölgede bulunan 12 yeni ve öngörülemeyen harita (Her biri önceki Tom Clancy’s Rainbow Six Siege haritalarının yaklaşık üç katı büyüklüğünde.), 60’tan fazla silah, eski Rainbow Six Siege cihazları ile 15 özel REACT cihazı ve haftalık oyun sonu mücadele modunun da bulunduğu ücretsiz çıkış sonrası içerik dahil olmak üzere birçok özelliğinin keyfini çıkarabilirler.

Extraction’ın her sürümü iki Kanka Kartı jetonunu açarak oyuncuların arkadaşlarını çoğu platformda 14 güne kadar ücretsiz olarak onlarla oynamaya davet etmelerine olanak tanıyacak. İki hafta boyunca takım üyelerinin elde ettiği ilerleme, tam oyunu satın aldıklarında sürdürülebilecek. Tüm ön siparişler, Extraction’da Yörüngesel Çöküş Kozmetik Destesi’ni de açacak. Üç ilave paketin yanı sıra Standart Sürüm’le gelen her şeyi içeren Deluxe Sürüm, konsollar için 59,99 € ve PC için 49,99 € karşılığında ön siparişe açıldı.

Hem Rainbow Six Siege hem de Rainbow Six Extraction’ı oynayan herkes, her iki oyun arasında bölünmüş dört özel ekipman seti içeren Birleşik Cephe paketini alacak ve Extraction’ın 18 operatörden oluşan tüm kadrosunu Siege’de anında açacak.

Ubisoft Montreal öncülüğünde geliştirilen Rainbow Six Extraction; oyuncuları Rainbow Exogenous Analysis & Containment Team’e (REACT) katılmaya, Rainbow Six Siege’in sevilen operatörlerinden oluşan bir ila üç oyunculu bir ekip oluşturmaya ve Arkea olarak bilinen gizemli uzaylı yaratıklarla yüzleşmeye çağırıyor. Oyuncular ilk kez 18 operatörün her biri için hazırlanan özel bir seviye sistemi aracılığıyla çeşitli yeni şekillerde ilerleyebilecekler. Oyuncular seviye atladıkça kalıcı olarak yeni sınırlama bölgeleri, operatörler, kişiselleştirme ögeleri, yeni REACT cihazları, daha yüksek zorluk seviyeleri, oyun içi bilgiler ve daha fazlasını açacaklar. Rainbow Six Extraction ayrıca düzenli içerik güncellemeleriyle canlı servis desteği de içerecek.

Görüntülenmeler:
0
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri