Kategoriler

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, 6. Yıl 4. Sezon High Calibre’ı Duyurdu

(Haber Bülteni)

Bugün Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 6. Yıl’ın dördüncü ve son sezonu High Calibre’ı duyurdu. Bu yeni sezon; İrlanda’dan gelen, Razorbloom Shells ile donatılmış ve yepyeni bir silah olan UZK50Gi’yi taşıyan yeni Operatör Thorn’u, ayrıca elden geçirilen Avustralya Çölleri haritasını ve diğer birçok güncellemeyi içeriyor.

High Calibre’de oyuncuların keşfedeceği Thorn’un cihazı Razorbloom Shell; fırlatılabilir yakınlık sensörlü patlayıcı bir cihaz olup tetiklendiğinde geri sayımı başlatıyor. Düşman oyuncular etki alanından zamanında çıkmazlarsa, fünye sayacının sona ermesiyle hasar alıyorlar. Thorn, birincil silah olarak yeni UZK50Gi veya M870 ve ikincil silah olarak 1911 TACOPS veya C75-AUTO ile donatılabilen orta zırhlı bir operatör olarak tasarlanmış.

Ek olarak Avustralya Çölleri haritası, dengelemeyi ve oyuncu konforunu iyileştirmek için yenilenmiş. Hem ana bina hem de dışı, saldıranların daha etkili stratejiler oluşturmasına ve yürütmesine izin verecek şekilde değiştirilmiş. İlave olarak, binaya zayıf dış duvarlar eklenmiş. Bazı alanlar, çöpleri kaldırmak ve daha iyi görüş ile denge sağlamak için yenilenip temizlenmiş.

High Calibre ile gelen ek güncellemeler aşağıdakileri içeriyor:

-Takım renkleri mavi, turuncu veya kırmızı arasından seçilebiliyor
-Dengeleme güncellemeleri (Finka, Echo ve Mozzie’nin dronları, kurşun geçirmez kamera güncellemesi, dış mekâna yerleştirilen kameralar için yeni kural)
-Operatör kartlarında, zafer danslarında, renklerde ve daha fazlasında yeni kişiselleştirme özellikleri
-Yeni HUD
-Sınırlı sayıda içerik oluşturucusu için Streamer Mode ön çıkışının yeni sürümü sezon sırasında geliyor
High Calibre için Test Sunucusu 9 Kasım’da açılacak. Test Sunucusu formatı güncellendi ve artık sezon boyunca üç ayrı zamanda açık olacak ve içerik üç farklı yayına bölünecek:

1-Sezonla birlikte çıkacak içeriği içeren sezonluk TS yayını 2- erken geliştirmedeki özellikleri test etmek için kullanılacak deneysel içeriği içeren Lab TS yayını ve operatör 3- Diğer dengeleme değişikliklerini içeren dengeleme TS yayını.
Ayrıca oyuncular 12-15 Kasım tarihleri arasında iki kat daha fazla Savaş Kartı puanı kazanabilecekler.

Görüntülenmeler:
7
İlgili etiketler:
· · · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri