Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Crimson Heist İle 6. Yılın İlk İçeriğini Açıklıyor Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Crimson Heist İle 6. Yılın İlk İçeriğini Açıklıyor
(Haber Bülteni) Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için 6. Yıl’ın ilk sezonu Crimson Heist’ın tüm detaylarını duyurdu. Bu yeni sezon, Rainbow Six takımına... Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Crimson Heist İle 6. Yılın İlk İçeriğini Açıklıyor

(Haber Bülteni)

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için 6. Yıl’ın ilk sezonu Crimson Heist’ın tüm detaylarını duyurdu. Bu yeni sezon, Rainbow Six takımına katılan yeni Arjantinli Operatör Flores, tamamen yenilenmiş bir Hudut haritası, ek özellikler ve Elit görünümleri tanıtıyor.

Crimson Heist’ta oyuncular Flores adında yepyeni bir saldıranı keşfedecek. RCE – Ratero Charge adlı orijinal bir cihazla donatılmış olan Flores, uzaktan kumandalı bir patlayıcı cihazı yere yerleştiriyor ve sınırlı bir süre boyunca haritada gezdiriyor. Zamanlayıcı sona erdiğinde (veya Flores daha erken bitmesini seçerse), cihaz kendini kurarak, kurşungeçirmez hale gelecek. Sonunda ise güçlü bir patlamayla sonuçlanacak kısa bir zamanlayıcı başlatacak. Flores, birincil silah olarak AR33 veya SR-25 ve ikincil silah olarak da GSH-18 ile donatılmış.

Bu yeni operatöre ek olarak oyuncular, Doğu Merdivenlerini Dinleme Odası’na bağlayan balkon ile yeniden düzenlenen, yenilenmiş Hudut haritasına erişebilecekler. Banyo ise Veznelere bağlanmak üzere genişletilmiş. Oyuncular, bazı girişlerin engellendiği, daha az sayıda yıkılabilir duvar ve ilave bir dış merdiven bulunan yeni ve zorlu bir ortamda oynayacaklar.

Bu yeni sezonla birlikte yeni ikincil silah “Gonne-6” geliyor. Bu yeni silah, yıkılabilir duvarlara ve Operatörlere az hasar verecek gibi görünüyor. Gonne-6 silahı, “20 saniyelik meta”nın ve 5. Yıl’da mevcut olan savunmanın tercih ettiği metanın zorluklarıyla mücadele edebilir. Ayrıca, Siege’in Geleceği’nde sunulan şu ek güncellemeler, oyunculardan geri bildirim almak için Crimson Heist Test Sunucusuna uygulanacak: Karşılaşma Kaydı Beta ve Yayıncı Modu.

Oyuncular ayrıca 22 Şubat’ta çıkacak olan Kali’nin yeni Elit kostümü “Ana Yapı Prototipi I”i keşfedebilecekler. Crimson Heist için Test Sunucusu 22 Şubat’ta açılacak. Test Sunucusu, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in alternatif bir sürümü ve oyuncuların ana oyuna gelecek olan oyun özelliklerini önceden test etmelerine olanak tanıyor. Bu bir test ortamı olduğundan, Test Sunucusunda tutarlı bir oyun deneyimi garanti edilmiyor.

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.