Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in Çıkış Tarihi Duyuruldu Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in Çıkış Tarihi Duyuruldu
Ubisoft bugün Tom Clancy’s Rainbow Six serisinin en yeni oyunu olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege'in çıkış tarihini duyurdu. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in Çıkış Tarihi Duyuruldu

Ubisoft bugün Tom Clancy’s Rainbow Six serisinin en yeni oyunu olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in çıkış tarihini duyurdu.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, tüm dünyada PlayStation 4, Xbox One ve PC için 13 Ekim 2015 tarihinde çıkacak. Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen Tom Clancy’s Rainbow Six Siege gerçek dünyadaki anti-terör organizasyonlarından esinlenerek oyuncuları ölümcül yüzleşmelerin ortasına bırakacak. Bir Tom Clancy’s Rainbow Six oyununda ilk kez oyuncular kuşatmalara katılabilecekler; bu yeni saldırı türünde düşmanların içinde bulundukları ortamı modern bir kaleye çevirebilirken Rainbow Six ekipleri de düşman mevzisine girmek için saldırıyı yönetecekler.

Aşağıdaki versiyonlar EMEA bölgelerinde (Avrupa, Orta Doğu ve Asya) ve NCSA bölgelerinde (Kuzey, Orta, Güney Amerika) yayınlanacak:

  • Art of Siege Edition versiyonunda oyuna ek olarak koleksiyoncu kutusu, oyun içindeki tüm silahlar için Gold Skins paketi ve 120 sayfalık Taktik Rehber bulunacak. Bu yüksek kaliteli rehberde oyundaki tüm öğelerle ilgili bilgiler yer alacak, tüm Anti-Terör Birimleri, Operatörler, silahlar ve haritalar hakkında müthiş ayrıntılı bilgiler ve istatistikler verilecek. Tüm bu içerik geliştirici ekip ve oyuncuların önerileriyle yaratıldığından sahada en iyi sonucu alacaksınız.
  • Gold Edition versiyonunda Standard Edition versiyonu ve Sezonluk Kombine bulunacak.
  • Tactical Elite Edition versiyonunda, ki bu versiyon Uplay Shop üzerinden son derece sınırlı sayıda satılacak, hem Art of Siege Edition, hem de Sezonluk Kombine bulunacak.


Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.