Torclight Bir Süreliğine Ücretsiz Torclight Bir Süreliğine Ücretsiz
Ücretsiz MMORPG’lerin yayıncılarından biri olan Perfect World Entertainment, Torchlight ve Torchlight II oyunlarını Arc’da yayınladığını duyurdu. Runic Games’in bu sevilen oyunu oyuncuları kana susamış... Torclight Bir Süreliğine Ücretsiz

Ücretsiz MMORPG’lerin yayıncılarından biri olan Perfect World Entertainment, Torchlight ve Torchlight II oyunlarını Arc’da yayınladığını duyurdu.

Runic Games’in bu sevilen oyunu oyuncuları kana susamış vahşi yaratıkların, zengin hazinelerin ve günahkar gizemlerin ürkütücü ve hızlı dünyasına götürüyor. Bir kez daha, dünyanın kaderi sizin elinizde! Torchlight II hızlı bir izometrik dungeon-crawler ve multiplayer oynanış seçeneği, LAN desteği, paylaşılabilir ganimet ve üç aşamalı epik misyonlar sunuyor. Ayrıca, Runic Games ofisinin köpeği model alınarak tasarlanan Papillon dahil son derece eğlenceli ve yardımcı bir pet sistemi var. Patlayan ganimet pinataları da sizi bekliyor.

Ücretsiz oyunlara kolay erişim için tasarlanan Arc platformu, Torchlight serisinin çıkışını kutlamak için her iki oyunda da büyük promosyonlar yaptı. Sadece 30 Kasım 2014’e kadar Arc platformunda olmak üzere, Torchlight’ı ücretsiz indirebilir ve Torchlight II’yi ise 50.00 ruble (2.47 TRY) yerine %75 indirimli fiyatıyla, yani 12.50 rubleye (0.62 TRY) alabilirsiniz. Linki takip ederek oyunlara ulaşabilirsiniz.

Metacritic skorları epey yüksek olan Torchlight (skoru 100 üstünden 83) ve Torchlight II (skoru 100 üstünden 88), Arc platformundaki üçüncü parti oyunlarına eklendi. Arc’a eklenen ilk üçüncü parti oyunu APB: Reloaded olmuştu.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.