Total War: WARHAMMER: Realm of The Wood Elves Çıktı Total War: WARHAMMER: Realm of The Wood Elves Çıktı
Wood Elfler, yeni Oynanış Fragmanı ve Total War: WARHAMMER için ücretsiz içerik yayınlandı! Realm of The Wood Elves sizlerle. Total War: WARHAMMER: Realm of The Wood Elves Çıktı

Wood Elfler, yeni Oynanış Fragmanı ve Total War: WARHAMMER için ücretsiz içerik yayınlandı! Realm of The Wood Elves sizlerle.

Total War: WARHAMMER’ın bugüne kadarki en büyük DLC’si çıktı. Bunu kutlamak için Wood Elflerin hem sefer, hem de savaş modlarındaki benzersiz oyun stillerini gösteren yepyeni bir de oynanış fragmanı yayınlandı. Orion konusunda kararsız mısınız? Amber konusunda kafanız mı karışık? O zaman aşağıdaki fragman tam size göre.

Elbette kutlamalar bununla sınırlı değil. Eski ve yeni oyuncular için bolca da ücretsiz içerik yayınlanıyor. İki yeni kahraman, Grey Wizard ve Jade Wizard ve büyü loreları Lore of Shadows ve Lore of Life tüm oyunculara ücretsiz olarak sunuldu. Ayrıca Call of the Beastmen sahipleri bir de ücretsiz Efsanevi Lord– Morghur the Shadowgave – ve yeni ölümcül uçan birim Harpies’e sahip olacaklar.

Titanfall 2 İçin Çifte XP Hafta Sonu EtkinliğiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.