Touhou Genso Wanderer, Nintendo Switch Yolcusu Touhou Genso Wanderer, Nintendo Switch Yolcusu
Mistik RPG oyunu Touhou Genso Wanderer, Nintendo Switch platformlarına çıkış yapmaya hazırlanıyor. Detaylar haberimizde. Touhou Genso Wanderer, Nintendo Switch Yolcusu

Mistik RPG oyunu Touhou Genso Wanderer, geçtiğimiz aylarda PlayStation 4 ve PlayStation Vita platformlarında çıkış yaptı. Bu sefer hedef, Nintendo Switch.

Oyunun resmi Twitter hesabından yapılan açıklama göre eğlence kısmında Nintendo Switch, bir adım öne çıkacak. Ancak oyunun Switch platformuna çıkması için henüz çalışmalar tamamlanmamış. Yapımcı firma Aqua Style, oyunlarının Switch için geliştirilmeye devam edildiğini ve optimizasyon konusunda oyuncuların sıkıntı yaşamaması için detayları paylaşacaklarını açıkladı.

Star Wars Battlefront 2 Fragman YayınlandıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.