TP-Link’ten Yeni LiteWave Switch Modelleri! TP-Link’ten Yeni LiteWave Switch Modelleri!
TP-Link, kablolu ağını genişletmek isteyen ev ve küçük ofis kullanıcıları için yeni bir ağ anahtarı (switch) ailesi geliştirdi. TP-Link’ten Yeni LiteWave Switch Modelleri!

TP-Link, kablolu ağını genişletmek isteyen ev ve küçük ofis kullanıcıları için yeni bir ağ anahtarı (switch) ailesi geliştirdi. LiteWave adı verilen bu ailede 5 ve 8 girişli (portlu) dört model yer alıyor.

İki model 5, diğer iki model ise 8 girişli ve bu bağlantı noktalarının tümü Auto-MDI / MDIX destekli. Switch’i elektrik prizine takıp, ağa bağlanmak istenen cihazları switch üzerindeki girişlere Ethernet kablo ile bağlamak kurulum için yeterli.

Yeşil teknoloji

LiteWave serisi, yeşil teknoloji destekli ve daha az enerji tüketiyor. Bu sayede elektrik faturalarına fazla yük bindirmiyor. Bağlantı durumu ve kablo uzunluğuna göre güç tüketimini otomatik olarak ayarlayan switch’ler, böylece karbon ayakizini en aza indiriyor.

LiteWave serisi switch’lerde 5 ya da 8 adet (modele göre) Gigabit Ethernet girişi yer alıyor. Bu sayede yüksek hızda kablolu bağlantı elde ediliyor.

TP-Link’in LiteWave serisi switch’leri evlerin yanı sıra öğrenci yurtları ve küçük işletmeler için de ekonomik ağ genişletme çözümü olarak sunuluyor. Şu anda satışta olan

LiteWave serisi ürünler ve fiyatları şöyle:

  • LS1008G 8 portlu switch :  25$
  • LS1005G 5 portlu switch :  16,50$
  • LS105G 5 portlu switch :  25$
  • LS108G 8 portlu switch :  37$

TP-Link’ten Üç Adaptörlü Yeni Powerline Kit