Kategoriler

TP-LINK’ten Yeni WiFi Menzil Genişletici

TP-LINK, evlerde WiFi çekmeyen ‘ölü bölge’ sorununu çözen, yüksek hız destekli yeni menzil genişleticisini (range extender) satışa sunuyor.

TP-LINK, evlerde WiFi çekmeyen ‘ölü bölge’ sorununu çözen, yüksek hız destekli yeni menzil genişleticisini (range extender) satışa sunuyor.

Evde/ofiste WiFi sinyallerinin ulaşamadığı noktalara da düzenli ve hızlı sinyal ulaşmasını sağlayan RE350, çift kanal desteği ve yüksek bağlantı hızıyla evin her yerinde internet keyfi sunuyor. AC destekli olan ürün, toplamda 1.2Gbps kablosuz hızlara (5GHz 867Mbps, 2.4GHz 300Mbps) ulaşabiliyor. Bu sayede hem evin her yerinde, hem birden fazla cihazla, hem de yüksek hız gerektiren uygulamaları aynı anda sorunsuz olarak yapabilme olanağı veriyor. 4K film izleme, online oyun oynama gibi uygulamalar her yerde kesintisiz olarak yapılabiliyor.

RE350, AC desteğinin yanında dışında yer alan çift kanal destekli antenleri sayesinde daha uzağa ve daha güçlü sinyal yayabiliyor. Ürünün altında yer alan Ethernet bağlantı noktası, sadece kablo ile internete bağlanan oyun konsolu, akıllı TV gibi cihazları doğrudan menzil genişleticiye bağlama olanağı sunuyor. Ayrıca bu Ethernet bağlantı noktası, RE350’yi bir kablosuz erişim noktası haline de getirmeye yarıyor.

RE350’nin kurulumu da son derece kolay ve hızlı. Menzil genişleticiyi yerleştirmek için en uygun noktayı, sinyal genişleticinin üzerinde yer alan sinyal ışığı sayesinde bulup, mavi sinyal ışığı alınan noktada cihazı prize takmak yeterli oluyor. Her marka ve model modem/router ile uyumlu olan cihaz, akıllı telefon üzerinden kurulup yönetilebiliyor. TP-LINK’in hem Android hem de IOS uyumlu olan Tether uygulaması sayesinde cihazın kurulumu akıllı telefonlardan basitçe yapılabiliyor.

TP-LINK RE350 menzil genişleticinin tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 74 USD olarak açıklanıyor.

Razer Man O’War Kulaklık İncelemesi

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber