[sam id=2]
Transformers Universe Açık Betası Başladı! Transformers Universe Açık Betası Başladı!
Tam da Transformers için dördüncü film sinemalardayken, şimdi de ücretsiz online oyunu açık betaya girdi. Eğer Michael Bay’in yeni Transformers 4 filmini izleyip gaza... Transformers Universe Açık Betası Başladı!

Tam da Transformers için dördüncü film sinemalardayken, şimdi de ücretsiz online oyunu açık betaya girdi.

Eğer Michael Bay’in yeni Transformers 4 filmini izleyip gaza geldiyseniz, bir de açık betaya geçen Transformers Universe’i deneyin. Ünlü Runescape oyununun yapımcısı Jagex firması sizi metal çarpıştırmaya çağırıyor.

Transformers Universe bolca aksiyon içeren, MOBA türüne yakın bir oyun. Tarayıcı üzerinde oynayabiliyorsunz ve çıktığında ücretsiz olacak. Dolayısı ile markaya fazla takılmadan, dev robotları yönettiğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunu gözüyle de bakabilirsiniz.

Oyunu hemen şimdi denemek için bu linkteki resmi oyun sitesine gidip kayıt olabilirsiniz. Oyunu tarayıcınızda oynayabilirsiniz dedik ama biraz daha fazla performans artışı isterseniz, siteden küçük bir client indirip kurarak da oynayabilirsiniz.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.