Türk Telekom’dan Bol hediyeli Fiber İnternet Kampanyası Türk Telekom’dan Bol hediyeli Fiber İnternet Kampanyası
(Haber Bülteni) Türk Telekom’dan oyun severleri mutlu edecek bir kampanya geliyor. Türkiye’nin Dijital oyun platformu Playstore ile birlikte düzenlenen bu kampanya 20 mbps’ten 100... Türk Telekom’dan Bol hediyeli Fiber İnternet Kampanyası

(Haber Bülteni)

Türk Telekom’dan oyun severleri mutlu edecek bir kampanya geliyor. Türkiye’nin Dijital oyun platformu Playstore ile birlikte düzenlenen bu kampanya 20 mbps’ten 100 mbps’ye kadar değişen fiber internet paketleri için geçerli olacak.

Kampanya kapsamında verilecek hediyeler arasında; bir yıl boyunca Türk Telekom Playstore’da seçili oyunlardan her ay ücretsiz bir oyun, tek sefer olmak üzere Playstore’daki 3000 adet PC/Mac ya da konsol oyunları, Free to Play paketler ve oyuncu ekipmanı arasından istenilen üründe kullanılabilecek 100 TL’lik Playstore Cüzdan Kodu ve dijital elektronik mağazası GoldMaster Home’da geçerli % 55 indirim ile ücretsiz kargo fırsatı yer alıyor. Oyun severler pakette bulunan hediyelerin tamamından faydalanabilecekler.

Kampanyaya katılan yeni müşterilere ‘keyifli bir tanışma hediyesi’ sunmak istediklerini söyleyen Türk Telekom Sabit Hizmetler Pazarlama Direktörü Nilay Altan, “Kesintisiz yüksek hız sayesinde oyun severlerin heyecanını katlamayı hedefliyoruz” dedi.

24 ay boyunca Türk Telekom’da kalma sözü veren oyuncular için geçerli olan kampanyadan en yüksek hızla yararlanmak isteyenler 100 mbps için 159 TL ödeyecekler. Kampanyadan giriş seviyesinde yararlanmak isteyenler için ise 20 mbps limitsiz fiber internet paketi aylık 89 TL’den sunuluyor.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.